Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg eléggé anyagiasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eléggé anyagiasak a mai lányok?

Figyelt kérdés

Ebből a tesztből kiderülhet.

A válaszokra lennék kíváncsi:


Jelöljétek meg a válaszokat:


1.Megismerkedsz egy jóképű sráccal, majd elmentek vacsorázni, és kiderül, hogy nem hozott magával elegendő pénzt, több lett a számla, mint amire számított.

Mit teszel:


1. Mosolyogsz, segítesz rendezni a számlát, majd hazanész, és elfelejted még a nevét is.

2. Segítesz neki, hisz ez bárkivel előfordul

3. Leoltod, hogy mennyire béna


2.Ismerkedni kezdesz, van is egy átlagos srác, akinek bejössz, randizgatni kezdtek, de egy nap leszólít egy jóképű pasas,aki igencsak megközelíti az álmaid pasija képet, nem rest elkérni a számodat, és randira hívni!Mit teszel:


1. Elutasítod

2. Elfogadod a randit

3. Ráveted magad


3.Adott két pasi: Az egyik jóképű, izmos, de eléggé arogáns stílusa van. Tudja magáról, hogy milyen helyes. A másik kissé csúnya, de jól kereső állásal, autóval rendelkezik, és megfelelő anyagi hátteret tudna biztosítani.

Melyiket választanád?


1. Az első

2. A második

3. Egyik sem, hisz én az igazi szerelmet keresem, kutatom.


4.A barátod megígérte neked, hogy elvisz téged vásárolni, hisz kapott egy kis plusz pénzt. Viszont a testvére születésnapja volt, és a vártnál egy kicsit többet költekezett,

de így is szeretne meglepni téged egy gyertyafényes vacsorával, romantikus zenével.

Mit teszel?


1. Jól leoltom, hogy miért hazudott nekem! Én számítottam a vásárlásra!

2. Nem szólok semmit, de direkt fancsali képet vágok, hátha észreveszi magát.

3. Értékelem a vacsorát, én nem győzök hálálkodni.....


5. Megkívántál egy fagyit a nagy melegbe, a fagyizó csak egy percnyire van tőled. Neked elfogyott a pénzed,

de a párod tart egy kis dugi pénzt otthon. Mit teszel?


1. Elveszek egy kis pénzt, max majd visszateszem. Nem nagy ügy!

2. Felhívom, hogy vehetek-e el a pénzből.

3. Elveszek egy kis pénzt, majd vissza se teszem. Úgyse veszi észre.


6. A párod nagyon jól keres, neked viszont jelenleg nincs állásod! Megengedhetnétek, hogy étteremben vacsorázzatok, és még azt is, hogy takarítónőt

fogadjatok. Viszont a pénznek lenne jobb helye is, te meg egész nap otthon vagy. Mit tennél?


1. Takarítónő, és étterem. Én elvagyok, egyáltalán nem unatkozom, és ha megengedhetjük, minek főzzek, és takarítsak?

2. Takarítani, főzni? Ezen jót nevettem :D

3. Nekem nincs semmi dolgom sem! Olcsóbban kijön ha inkább én főzök, és takarítok, hisz tudom hol a helyem.


7. A párod anyjának születésnapja van. Ti nem olyan régóta vagytok együtt (tegyük fel kb 3 hónapja), ő meg ugye az anyja. Messze laknak egymástól, csak ritkán találkoznak, ezért a párod egy tablettel

ajándékozza meg az anyját. Te is rettenetesen vágy egy tabletre, már elég régóta. Mit teszel?


1. Vagy vesz tabletet, vagy elhagyom!

2. Nem szólok, de azért kimutatom, hogy ez azért rosszul esett.

3. Ha megengedhetem, majd veszek magamnak. Nem vagyok bolond! Nem az ő dolga, hogy vegyen nekem. Ha kell valami, megkeresem a rávalót.


8. Nyaralni készültök! A párod azt mondja, hogy döntsél te, tiéd a választás lehetősége, van rá keret, akár külföldre is mehettek. Mit választanál?


1. Külföldre, luxus szálloda, luxus körülmények, mert megérdemlem!

2. Belföld, wellnes! hisz több pénzt lehet megspórolni, és akár egy 5*-os szállodába is elmehetünk a külföldi út árából.

3. Balaton



2014. júl. 6. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Az az érzésem, Téged csak az olyan válasz érdekelne, ami alátámasztaná ezeket a csodás pénzéheses elképzeléseket.
2014. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha nem tudsz becsajozni pénz és jó autó nélkül, akkor valószínűleg benned van a hiba, nem a nőkben. mert akit nem tudtál meghódítani a hagyományos úton, csak így, az kérdés, hogy megéri-e? mert remélem tudod, hogy aki csak a pénzedért van veled, az olyan is.

én a megismerkedésünkkor pl nem is tudtam a barátomról, hogy van autója, valamikor az egy hetes ismertségünk során derült ki számomra. nem is érdekelt korábban. hónapok óta voltunk együtt, mikor megmondta, hogy mennyi a fizuja. azt is csak albérletkeresési céllal, hogy ha már segítek neki, akkor valahogy be tudjam lőni, milyen árkategóriában nézegessek.


eddigre már rég bele voltam bolondulva, és hidd el, nem azért, mert pénzes vagy sem. el tudja tartani magát, annyi elég. nem várok el semmi pluszt.


a kérdőíved meg nagyon nagy marhaság. igaza van az egyik kérdezőnek, a két véglet és valami nagy baromság harmadiknak. pl a nyaralás: nem mennék Balatonra, én tengerre akarok. de felőlem az lehet sátorozósan túrázgatós nyaralás is, a fene se vágyik luxusszállodába, ott enne meg az unalom helyben. csak egy példa volt a sok közül, de a többi kérdésed is hasonlóan gagyi.


konklúzió: nem a pénzbe szeret bele senki sem. soha. a pénz csak egy kellemes plusz, amivel esetleg programokat lehet csinálni. de ennyi. az, akibe beleszeretünk, az maga a másik ember, és nem az autója, nem a háza, nem a pénze. ha nem szerelemre vágysz, akkor hajrá, igen, keresd a pénzéhes lányokat, de ha igaz, őszinte szerelmet akarsz, akkor ezek a kérdések közül egyik sem releváns.

2014. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

*egyik válaszolónak


* 21 vagyok, szóval talán nem is annyira idős korosztály...

2014. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok és egyik kérdésnél sincs olyan válasz, amit én magam adnék.

1. Nem szeretek étteremben randizni. Oda már akkor megyünk, ha több van, mint randizás.

2. A randizás még nem járás, de nyilván azt fogom választani, amelyik jobban bejön. Nem érdekel, hogy ez az első, vagy a második.

3. Arrogáns alapból kizárva. A szolid fiúkat szeretem.

4. Vásárolni egyedül járok, sosem hívnám a barátom, főleg nem úgy, hogy ő fizesse.

5. Szerencsére megtudok magamnak gond nélkül venni egy fagyit is.

6. Mivel olyan nincs, hogy nem lesz állásom, kell a takarítónő, de főzni főzök én, ha úgy jön.

7. Nem foglalkoztat mit vesz az anyjának ajándékba, amíg nem vagyunk házasok, akkor nem kell komolyabb ajándék tőle.

8. Itt az elsőt választom, de közösen fizetve. Ha nyaralni megyek, akkor azt akarom, hogy semmire ne legyen gondom.

Annyit megjegyeznék, hogy 23 évesen keresek annyit, hogy saját magamnak biztositok egy tulajdonképpen elég magas életszínvonalat. Nem várom el ugyanezt a páromtól és főleg nem azt, hogy ő fizessen nekem mindenfélét. Nagyon torz képetek van a nőkről.

2014. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!