Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek, ha a párotok feltűnően megnéz egy másik csajt/pasit a jelenlétetekben?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, és eddig nem nagyon volt "probléma" a kapcsolatunkban. Erre ahogy egyre jobban ismerjük meg egymást, szembesülök ezzel. Ami nekem borzasztóan kínos (félre értés ne essék, nem féltékenységből; hisz ha belegondolok ebben nincs még semmi, attól ha valaki megnéz egy szép lányt, fiút) Viszont az elvvel van bajom, ha ezt az én jelenlétemben csinálja, ráadásul lány ismerőseimmel. Számomra ez nagyon megalázó.

2014. júl. 6. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Én is megbámulok valakit. És halkan megjegyzéseket teszek az iletöröl.
2014. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"ide nézz vagy oda menj, válassz."
2014. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmmm attól függ. Ha nincs kettős mérce, - ezt úgy derítheted ki, hogy te is jól megnézed női szemmel az ő férfi ismerőseit az utcán a pasikat, és nem zavarja - akkor nála ez természetes dolog. Ő ebben nem lát semmit. És nem véli úgy, hogy ezzel megalázna téged.


Viszont sokszor van, mivel a férfiak, annyira nem empatikus lények, hogy bele sem gondol, neked ez, hogy esik.

Ennek legegyszerűbb módja, ha szólsz neki.

De van az ún nevezet, ellentámadásos módszer is, hogy te is ugyanazt teszed amit ő. És amikor felszólal, hogy ez őt zavarja, akkor megmondod neki, hogy te is épp ugyanezt éled áll, amikor ő tesz ilyet. És ilyenkor rendeződnek ezek a dolgok.

2014. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

semmit, hadd nézze

nálunk ezt szabad

2014. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szólni szoktam neki, hogy részemről rendben, ha bevesszük a csajt harmadiknak.

Amúgy nem zavar,csak jó zavarba hozni a páromat. Furcsa, de csak komoly dolgokból csinálunk problémát.

2014. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Én szólok is neki, hogy mit nézzen :)

Még a dögösebbek közül is engem választ úgy is :)

2014. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyankor én is szólok neki,h én mit nézek,és milyen pózokban feküdnék le vele. Ez hatásos hidd el. És a barátait is jól nézd meg és véleményezd. Nem baj,ha nem tetszenek,azt ó úgyse tudja ellenőrizni.
2014. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!