Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy férfi meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi meg tud maradni egy nővel?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 4 éve vagyunk együtt. Gimnáziumban osztálytársak voltunk és mikor elballagtunk utána jöttünk össze. Azóta együtt vagyunk. Én vagyok neki az első nagy szerelem, meg előttem nem is nagyon volt neki barátnője. Szokta mondani, hogy szeret nem is azzal van a bajom, csak kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy meg tud e egy férfi maradni egy nő mellett...?
2014. júl. 6. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés.ez?
2014. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak általánosságban kérdezem. Tudom h emberfüggő, meg kapcsolat függő..
2014. júl. 6. 16:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Meg persze. Például a nagyszüleim már 51 éve házasok, de az ilyen azért elég ritka. Szerintem inkább az fontos, hogy ha neadjisten mégis szakítanátok, akkor szép emlékeitek maradjanak és békességben váljanak el útjaitok.
2014. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha alapból visszahúzódó, visszafogott, félénkebb, akkor nagy eséllyel igen, hiszen sosem fogja rászánni, rávenni magát, hogy új dolgokat kipróbáljon és nem szívesen hagyná el ő sem a párkapcsolat biztonságát, kényelmességét.


Egy életen át? Mindkét nagypapámról tudom, hogy az egyiknek volt szeretője, a másik pedig sokat nőzött a családja mellett. Természetesen titokban, úgy hogy sosem tudták meg. Csak nekem mondta el mindkettő, már öreg korában. Ezeket pedig elég régen művelték, amikor a megcsalás, stb. még kevésbé volt elfogadott a társadalomban. Tehát ilyenek már régen is voltak.


De amíg egy férfinak áll a farka rendesen (15-50 éves kora körül), és nem az a nebáncsvirág, esélyes hogy egynél több nővel szeretne szexelni.

2014. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen első szerelmes dolgok addig tartanak, míg nem jön egy új csaj aki felhívja magára a figyelmet, és ha már a kezdeti időszakban többet mutat, akkor átpártol hozzá a srác.
2014. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy ezt már így meg kell kérdezni. Igen sok ember kitart a párja mellet, jó esetben még meg sem csalja, sok évtizedet lehúznak egymás mellett.
2014. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na igen.. én is így gondolom.. És már itt vagyunk lassan 24 évesen és próbálnám tervezni az életet.. És félek..Mert tudom azt h minden férfi vágyik arra, hogy pl több nővel legyen..Beszélgettünk már erről, azt mondta h őt nem érdekli más, nem is olyan nagy vagány kaliberű, de viszont férfiból van..
2014. júl. 6. 17:00
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a páromat, de sajnos képtelen vagyok monogámiában élni. Igénylem az újabb nőket. De csak szeretőket keresek. Mindig van 2-3.
2014. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

3:


Az én nagyszüleim is 55+ éve házasok (ahol még élnek mindketten). Ők is együtt vannak, de papának volt szeretője 30-40 éves kora környékén ettől függetlenül, amiről mama és a gyerekei sosem tudtak.


Ha úgy kérdezed kérdező a "meg tud maradnit", hogy érzelmileg és anyagilag hűséges marad a családjához és a feleségéhez, akkor a válasz igen. De a szexuális hűség nem garancia.

2014. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem meg, mert pl debil vagyok.. hanem csak úgy pár ember válaszára lennék kíváncsi.. Nem a válaszok alapján fogom élni az életemet nyugodt lehetsz, csak ha vkinek van tapasztalata vagy valami, azt szívesen meghallgatom ;)
2014. júl. 6. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!