Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Hogy kezeljem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Hogy kezeljem, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A párommal eleve heti maximum 2x de inkább csak 1x látjuk egymást. Ezt már megszoktam, de most külföldre akar menni dolgozni egy időre. Hónapokra, lehet, hogy fél évre is. Hogyan "élhetném túl" ezt az időszakot?
2014. júl. 7. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Itt fontos,komolyan.

Ki kell bírnod és kész,ezért hülyeség a nagytávolságú távkapcsolat.

2014. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20/N
2014. júl. 7. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod akkor bírd ki,de nem lesz könnyű.(Tapasztalat).1-ső voltam.
2014. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 évig éltünk tàvkapcsolatba. Őszinte leszek: nagyon nagyon borzasztó volt. Azóta màr együtt vagyunk, de az a 2 év nagyon megviselt. Ez vagy megerősít egy kapcsolatot vagy elvàlaszt! Nekünk azóta sokkal jobb a kapcsolatunk. Nem tudnàl vele menni?
2014. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom. Csak tudom milyen nélküle, és már előre utálom.. :( Várni, hogy teljenek a napok.. elfoglalni magam.. jól érezni magam.. Agyalni, hogy vajon én is hiányzom-e neki..
2014. júl. 7. 18:39
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondja, ha meglátja milyen a munka, és vesznek fel nőket is, 2 hónap múlva utána mehetnék.

De őszintén, én abban nem hiszek.

2014. júl. 7. 18:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja rossz neki a családja nélkül, mégis csak keresi a kifogásokat, hogy velünk legyen, a lehetőségeket, hogy távol lehessen..
2014. júl. 7. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Abba tényleg ne nagyon bízzàl! Tudom milyen nehéz lesz lefoglalni magad. Addig te is dolgozhatnàl esetleg vmit, jobban telik úgy az idő. A lényeg, hogy sokszor legyél tàrsaságba. Én sajnos begubóztam a 4 fal közé.. te ezt ne tedd!! Melyik orszàgba megy? Esetleg ha jól beszéled a nyelvet te is kereshetsz ott magadnak valami melót. :)
2014. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én, ha mennék, angol nyelvterületre, vagy Franciaországba. Esetleg valami mediterrán helyre. Ő meg még azt sem képes megmondani hova megy, egyszer Horvátországot, egyszer Szlovákiát mondott. Hát azért a név se hasonlít, és nincs is egymás mellett a kettő...

Viszont az tényleg megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha egyszer élnék a lehetőséggel, és lelépnék valahova egy időre.. Csak hogy ne otthon üljek a fenekemen, és várjam őt, mert ebbe csak belebetegedni lehet.. Vagy elfelejtem addig, mintha szakítottunk volna, de az meg milyen kapcsolat akkor... :/

2014. júl. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!