Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség SOS, kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség SOS, kit válasszak?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsolatban vagyok már több mint fél éve,mert külföldre költözött.Szeretem őt,viszont nagyon rossz,mert igazából úgy érzem,mintha nem is lenne barátom,mert egyedül vagyok.Viszont pár hete udvarol nekem egy fiú,akit eléggé megkedveltem,de nem tudom,hogy mennyit engedhetek neki.jól esik,hogy valaki foglalkozik velem,de hát mégiscsak van barátom. Sajnálom a barátommal való kapcsolatunkat,mert nem avval,hanem a távolsággal van a baj.Maradjak a barátommal és hagyjam a másik srácot(így tudom,hogy van egy ember,aki biztosan szeret,de nem sok jövőt látni benne) vagy szakítsak a barátommal és próbáljam meg a sráccal?(akivel ha összejön a dolog akkor jó,viszont ha nem akkor a barátomat is elveszítem és senkim nem lesz) nagyon nem tudom,hogy mit csináljak. Légyszíves minél többen írjatok!!! Előre is köszönöm!(18 éves lány vagyok)
2014. júl. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Először beszélned kellene a mostani barátoddal hogy mi újság van veletek, mik a tervek, mikor jön haza? Ha nincs értelme akkor véget kell neki vetni...
2014. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatok az esetek döntő többségében maguktól összeomlanak, igen a romantikus filmekben más van, de ha legalább heti szinten nincs közvetlen személyes kapcsolat a két fél között, akkor az idővel garantálja a kapcsolat szétesését.

Szomorú, de ez van, ha legközelebb találkozol a külföldön lévő barátoddal tartsatok egy "hogy is állunk" beszélgetést, mert jó esély van rá, hogy ő is küszködik ezzel vagy ehhez hasonló dilemmával.

2014. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat tilos,a legtöbb esteben hülyeség.(tapasztalat)
2014. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a második kommentelőhöz, hogy először mindenképp beszélj a barátoddal hogy mikor tud haza jönni vagy h ő bírja-e még ezt a kapcsolatot és csak ezután beszélj a másik sráccal. De ha úgy érzed h a barátoddal nem megy akkor szakíts vele és koncentrálj 100%-ban a másik fiúra. :) Remélem tudtam valamennyit segíteni. :)
2014. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!