Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A páromnak régi álma volt egy kutya, én nem rajongtam az ötletért, hogy állat legyen a lakásban, valamiért sosem voltam az a fajta ember, szerintem az udvaron a helyük, de mégis belementem mert tudtam, mennyire szeretné. Az egyetlen kikötésem az volt, hogy ne legyen a mi közös szobánkban, van elég hely a lakás többi részén neki. Persze amióta megvan a kutya, másról sem szól az élet, és nemcsak a szoba, hanem az ágy is az övé. Irtózom attól, ha feljön az ágyneműre, annak ellenére, hogy nem koszos, és mostmár naponta veszünk ezen össze. Szerinte én vagyok a hisztis, és ő szereti, ha a kutya vele alszik, meg sem próbálja leküldeni, nekem pedig nem fogad szót. Már előfordult, hogy tüntetőleg másik szobában aludtam. Úgy érzem hogy nem mehet így tovább, bármennyire kicsinek tűnik a probléma. Szerintetek jogos vagy én reagálom túl? Egyszerűen ebből nem enged, pedig eddig bármi volt, mindig meg tudtuk beszélni.
2014. júl. 7. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
2: Lehet szeretni az állatokat, de egy kutya minden, csak nem tiszta, már bocs. Én is imádok minden állatot, de a kutyámat nem engedném az ágyra, mert hullik a szőre, piszkos, és valljuk be, a legtöbbjük büdös is. Könyörgöm, sokuk konkrétan a saját székletét eszi.. A kérdező nem utálatos, agresszív azért mert higiénikus.
2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Lepontoztátok, aki írta, pedig tényleg nem illetek össze a pároddal. Ha van két ember, egyikük szereti a kutyákat, a másik nem, na ők ketten soha nem fognak igazán jól kijönni egymással. Nálatok pedig ez a helyzet.
2014. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Milyen fajta kutya? Probald megerteni a parodat en detto olyan vagyok mint o sot meg rosszabb!!!! En kepes voltam meg a paromat is elhagyni ez miatt (igaz o gyulolte az allatokat) egyszeruen rajongok a kutyakert vagyis csak amelyiket megszeretem es imadok veluk aludni egyszeruen ragaszkodok hozza....azota a parommal kibekultunk mert megprobalta elfogadni hogy a kutya bizony velunk alszik es azota az a problema hogy a draga parom a kutyat olelgeti ejszaka nem pedig engem -.- sot meg joejszakai puszit is ad neki...:) Nemtudom hogy hasznos volt e a valaszom de nekem ez a tapasztalatom :)
2014. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
3%

Én sem szeretem a kutyákat (macskapárti vagyok elsősorban, ha már itt tartunk), de egy tisztán tartott, gondozott állat minden, csak nem büdös, koszos vagy hullószőrű.


Akinek derogál fésülni, furminálni, szárazsamponozni a kinti-benti, de ágyba-kanapéra bejáró kutyáját, az az undorító, nem az állat.

2014. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem szeretem az állatokat, mert egyáltalán nincs így. Nem szeretem, ha feljön az ágyra, és ennyi. A szája büdös, bárki bármit mond, és ha nagy dolga végeztével egyből az ágyra ugrik, na attól kapok frászt. Amugy francia bulldog.
2014. júl. 7. 21:46
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Én kifejezetten rajongok a kutyákért, a lakásban sincs semmi bajom velük, de azért az ágyba ne mászkáljanak be. Ez kb. olyan, mint ha tréning ruhában hancúroznék a földön, fűben, majd úgy feküdnék be az ágyba.
2014. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

Én is nagy kutyás vagyok, szeretek mindenféle állatot, az én kutyám is a lakásban van, de pl a nővérem engedi fel az ágyra a kutyáját, nekem ez már nem férne bele, bár az enyém meg sem próbált sosem felmenni.

Ő ha idehozza a kutyáját, egyből ugrik is fel, ha meg szólok érte, megsértődik...

Kinek mi a megszokott, természetes, az értetlenül fogadja a másságot.

Szóval én tudom jól, milyen egy kutyás ágy, tényleg elég rettenet, amiben ne adj isten ruha nélkül alszom, nem túl jó, ha a micsodám tele lesz reggelre kutyaszőrrel.

2014. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Aki szerint a kutyának az ágyna van a helye, az hogy gondolja a kérdezö és párja közti szexet?

A kutya beszáll harmadiknak? Vagy esetleg megvédi a gazdáját és megharapja a kérdezöt?


Akármennyire is szeretem az állatokat, az ágyamban nekem és a páromnak van helye, senki másnak nem.

2014. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
utolsó által felvetett dolog a másik nagy probléma, igen..
2014. júl. 7. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!