Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedjen egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen egy meleg férfi, ha normális kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve a kalandoknak. Nálam nem abból áll az ismerkedés, hogy rögtön szobára menni, aztán majd lesz valami. Bár mostanában megkaptam azt, hogy maradi vagyok, meg így nem fogok társat találni, ha elsőre az érzelmekre építek. Pedig úgy gondolom, hogy egyáltalán nem helyes az, ha valaki minden hétvégén mással megy el.


25 meleg F.


2014. júl. 7. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Normális kapcsolat = heteroszexuális. :(
2014. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Eloszor is coming out es akkor nevezheted normalis kapcsolatnak
2014. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Társkeresőn, Meleg bárokban is találkozni olyannal aki komoly kapcsolatot szeretne


Sok sikert az ismerkedéshez :)

2014. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is tök úgy gondolom mint te. A kérdésedre én is szeretnék választ kapni. Nagyon-nagyon érdekel.


Romeon nézelődve volt aki tetszett, de amit írt magáról/amilyen stílusban írt, az nem tetszett.


Chatelni szoktam, de nem társkeresés céljából. Nem úgy megyek fel chatre, hogy jujj, rögtön kapcsolatot akarok. Szimplán csa barátkozás céljából. Ezt elmondom, következő kérdés már testsúly, magasság. Utána kiadják a parancsot, hogy vegyem fel skypera és adjam meg a számom... Nem jön be.

24 meleg F

2014. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem nem reménytelen a dolog:) Kitartóan kell keresni a megfelelő partnert, akivel boldoggá teszitek egymást akár hosszútávon is. A netes társkeresőket nem ajánlom, mivel az inkább csak a szexről, külsőségekről szól, persze vannak értelmes srácok is, de az ritkább. Járj nyitott szemmel a világban, és ne adj lejjebb az értékrendedből, még akkor sem, ha mások maradinak neveznek. Hogy ismerkedjen egy meleg férfi, ha normális kapcsolatot szeretne? Erre a kérdésre csak sablonos dolgokat tudok írni, de azzal nem leszel előrébb. Mindenki másképp ismerkedik, találja meg a párját. Sok dolog függ Tőled, attól, hogy milyen az alapkaraktered. Ha jól ismered magad, akkor már azt is érzed, hogy mégis milyen pár passzolna hozzád. Mivel az ellentétek csak ritkán vonzzák egymást. Véleményem szerint az, hogy valakire jellemző a gyakori szexuális partnercsere nem jó vagy rossz kategóriába tartozik, hanem egyszerűen veszélyes.


Sikert kívánok a pártaláláshoz!

2014. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én is azt tudom javasolni, mint az előttem válaszoló, hogy kitartónak kell lenni és soha nem szabad feladni. Én is olyan vagyok, mint ahogy magadat bemutattad a kérdésben, nem is volt eddig sok kapcsolatom. A múlt hónapban romeo-n írt rám egy srác, akivel néhány randi után döntöttünk arról, hogy járunk. Ő pont azt értékeli bennem, hogy az érzelmeim vannak előtérben és nem a szexre akarok alapozni egy kapcsolatot. A kérdésedre válaszolva a saját példámat szem előtt tartva azt mondhatom, hogy én a neten találtam meg a párom, de ettől független talán lehet meleg helyeken is néhány normális srácot találni, de be kell hogy valljuk őszintén, hogy a melegek jelentős része sajnos csak szexet keres. :(


27/F (meleg)

2014. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére ez nemvolt nagy gond.4éve vagyunk együtt a párommal és társkeresőn ismerkedtünk meg(kb 1 hónapot voltam fent, és amúgy is máshol nagyon nemtudsz ismerkedni max ilyen szaunák vagy bárok[meleg], szóval elég hamar megvolt) onnan jópár randi és stb stb. Persze voltak akik csak kalandot akartak de azokat csak le kellett tiltanom és meg is volt :D Sok Sikert azért.
2014. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsés vagy:) Még sok boldog évet kívánok!
2014. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is most ért véget egy majdnem 4 éves kapcsolatom. És kicsit furcsa megint elölről kezdeni. :)
2014. júl. 9. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:

C'est la vie. Biztosan nem könnyű egy ilyen hosszabb kapcsolat után. Van, akinek ennyi se jut.


Hajrá!

2014. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!