Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak nekem lenne normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem lenne normális, hogy úgymond békülni próbálok, viszonylagos jó kapcsolatot fenntartani az exxel, nem haragosat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk exbarátnővel, és én próbálok tenni, hogy mi egymásra ne ellenségként tekintsünk.


Erre ha ilyennel próbálkozok, mintha nem normálisnak tekintenének, hogy miért csinálok ilyet? Jobb haragban élni?

Exbarátnő se érti meg, miért beszélek vele alkalomadtán, mintha elkönyvelve lenne az, hogy innentől ne is ismerjük egymást.



2014. jún. 24. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ez a normális. Semmi értelme utálni,vagy úgy tenni mintha nem is ismernéd. Főleg ha hosszú kapcsolat volt.
2014. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De erre miért nem vevők egyesek?


Normális beszélgetésre se.

2014. jún. 24. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Az ex csajoddal is kozold hogy nem szeretned ha haragudnatok egymasra s hagyd hogy jarja amaga utjat, csak tudjad hogy nem haragszik. Mellesleg neked is jo erzes, ha messz az uton s veletlenul osszefuttok s koszon s nem elforditsa a fejet... nem?
2014. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akkor legalább nem csak én gondolom így :D legalább így tudsz valamit arról, aki valamikor sokat jelentett neked. Szerintem ez a jó, nem az, hogy pl. letilt/vagy szóba sem áll veled.
2014. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő.:D Van értelmes exem is,vele időnként beszélünk,szülinapkor írunk egymásnak,ha összefutunk váltunk egy két szót,és mindenki megy a maga útjára.

De van olyan ex is,aki nem teljesen komplett és közölte,hogy ő nem lesz jóba velem ha nem "dugunk",meg ő nem fogja végignézni,hogy majd jön nekem új valaki stb. És majd az új "dug" ,szavaival élve. És ő utál.Folyton bántani akart valamivel.Na,vele képtelenség volt normálisan kezelni szakítás után a dolgokat,mert hát hülye szegény. Pedig próbáltam.:D

2014. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ő csalt meg. De én szemét vagyok,hogy ezekután nem akarok vele lenni.:D
2014. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is így kéne, de nem mindig megy. Az első kapcsolatom után egyszerűen kizártam az életemből, mert így könnyebbnek éreztem, állandóan zavarban lettem volna és úgy beszélni sem tudok. De ahogy az ember felnő, úgy változik is. Én már megbántam , de most már nem mernék elé állni ennyi idő után.
2015. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!