Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor szakítótatok ti kaptato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szakítótatok ti kaptatok normális választ a miértre?

Figyelt kérdés
Már többször is írtam kérdést a szakítást feldolgoztam de a barátnőmék össze zavartak mert szerdán még szeret de vasárnap a húga írt hogy hagyam a nővérét és arra a kérdésre hogy miért döntött így csak egy ez van kaptam válasznak.És hát ez össze zavart nagyon
2014. júl. 8. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon, hogy nem kellesz neki, mit nem lehet felfogni?
2014. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőlem csak úgy megléptek. Egyre kevesebbszer keresett a pasi, majd elérhetetlenné vált. Választ soha nem kaptam, sőt, tagadja, hogy jártunk. Azt mondja nem gondolta komolyan... Hát kösz. :/
2014. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sosem kaptam normális választ :/
2014. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. XD
2014. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, és nem volt vicces... inkább furcsa, és bosszantó. Még ha szakított volna, vagy megunt, vagy valami.. de ez.. lelép, és ezzel el van rendezve... Hát nem volt valami szép tőle.
2014. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mindenféle választ kaptam. de azt mondják mindig az első gondolat a jó.
2014. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam úgy volt hogy múlthét hétfőn újra kezdjük a facebook tiltást nem vette le majd letiltott a legjobb barátnője is majd a rám írt a húga hogy fogadjam el hogy ez nem megy én meg nem értetem hogy szerdán még az mondta hogy szeret de csütörtőktől már hívni sem bírtam mert csak a hangposta és ez miatt nagyon össze zavartak.
2014. júl. 8. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted szakításkor megszűnnek az érzelmek? Attól még szerethet (MÉG) hogy már nem akar veled lenni..
2014. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!