Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen rossz szokásotok van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz szokásotok van, ami szerintetek egy kapcsolatban is jelentős lehet?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen szakítóok, de mondjuk egy szenvedély, szokás, amiről nehezen vagy nem mondanátok le.
2014. júl. 8. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Halogatok. De ha van valaki, aki kicsit noszogat, akkor azonnal nekiállok. Illetve naaagyon édesszájú vagyok... de cserébe tudok sütni, és meg is osztom, ha tolerálja ezt a párom. Aki most nincs.
2014. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nehezen tudok beszélni egy olyan lánnyal, aki tetszik nekem. Így a kommunikáció eléggé... hogy is mondjam... "Nehézkes" lenne. Már ha lenne kapcsolatom.

Mondjuk odáig el is kéne jutni, szorongok és hülyét csinálok magamból, ha egy olyan lány van a közelemben, akihez szexuálisan vonzódom. Pszichológia eset lennék, de nem megyek dokihoz. Mivel többségük vonzó nő, így alapból esélytelen...

2014. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rohadt irigy vagyok. De most komolyan!

Direkt 2 csokit veszünk. Direkt 85%-os marcipánost veszek, mert nem szereti, van neki 30 dekája, nekem 10, de akkor is akar belöle!!! Hát nem adok!!!!!!!!! :-D :-D

(Ne sajnáljátok, úgyis kap, túl szépen néz!)

24L

2014. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!