Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért nem akarnak haverságok, miért akarnak mindenáron járni egy fiúval?

Figyelt kérdés

Én fiúként tök jól elvagyok úgy h senkivel nem akarok kapcsolatot, csak úgy haverkodni. Szexre sincs szükségem, szóval olyasmi nekem egy lány mint egy fiú. Nem mondom, hogy nem szoktam szexelni, de ritkán és sosincs olyan h ha nem tudok akkor már nem birom tovább.


Lányok viszont mindig valakihez akarnának tartozni, vajon miért van ez?


Így sose lehet az h mondjuk lenne 3-4 csaj haverom meg mondjuk ugyan ennyi fiú. A lányok mindig elfogynak.. (nem engedi el a pasija amint lesz v csak azért jön velem mert meg akar kapni és ha nem jön össze pár hónap alatt akkor megy máshoz.. )


2014. júl. 9. 18:39
1 2
 11/14 XNoémiX ***** válasza:

aha, szóval valamiféle hangulatvibrátornak használod a többi embert? és ezért fizetni (kaja, pia...) is hajlandó vagy... hallod, nem csoda, hogy nem akarnak veled haverkodni, már bocs. normális lányoknak vagy kapcsolat kell, vagy minimum egy jó barátság, de amit te írsz, annak valóban semmi köze egyikhez sem. nekem vannak fiú jóbarátaim is, igaz, csak kettő, de sose mondanák, hogy gyere veszek neked egy sört, röhögj már velem, telibesz.rom a lelkivilágodat amúgy... tudod, a lányok szeretnek beszélgetni, komolyabb dolgokról is. szerintem a normális fiúk zöme is így van ezzel...

mindegy, te dolgod.

2014. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem így fogalmaznék, hanem, amikor már jóban vagyunk és tudom, hogy nem engedheti meg magának, akkor elviszem ilyen helyekre, befizetem, meghívom mindenre stb...

De sose várok el semmit cserébe.


Most lehet, hogy hülyeségeket írok magamról, de amikor elhívok egy teljesen ismeretlen lányt valahova (pl sétálni), a végén mindig tök jó véleménnyel vannak rólam. Még meg is szokták jegyezni h am milyen jól el lehet velem beszélgetni. És nagyon érdekes dolgokról is lehet beszélgetni egy full ismeretlen emberrel, és az is meglepő, hogy mennyire nyitottak a mai lányok, rengeteg mindent elmesélnek már az első beszélgetés alkalmával.


Csak nagyon kockázatos egy ilyen "randi" mert ha nem jön be a lány stílusa akkor rossz hangulatban telik el az a pár óra, lelépni pedig nem illik. Szerencsére nagyobb %-ban bejön és akkor nagyon jól tudjuk magunkat érezni.

2014. júl. 10. 20:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Én meg a srácokkal tapasztaltam ezt :) Akinek párja van az féltékeny nem engedi el a többi félreérti a közeledésem , utána meg haragszanak rám mert csak haverkodni akartam.
2014. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem nőnek érezni magam, szóval "nekem egy lány mint egy fiú", ezért elküldenélek a fenébe. Szexelni is imádok, és ha nem szexelhetek fiú haverokkal akkor inkább lányokkal beszélgetek vagy velük szexelek ha annyira nincs más lehetőség... Szex, szenvedély, szeretet, alapvető igények!


23l

2014. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!