Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem h a pasikat a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem h a pasikat a nők 20-n éves korba letapintják mert nem jó de amikor 30-as lesz akkor már jó lenne mert kéne a gyerek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt pár bejegyzést amiből ez jött le h ilyen meg ilyen legyen.

De aztán már tök mind 1 mert később már kapkodnak h csak legyen v ki.

Személy szerint én nem egy ilyen embert ismerek.



2014. júl. 9. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Letapintják?
2014. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lekoptatják elgépeltem.
2014. júl. 9. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Előfordult már.

És olyan is, hogy az alfakan felütötte, otthagyta és próbál egy balféket keresni aki eltartaná kölyköstől.

2014. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

en ezt az elmeletet ugy hallottam, hogy az alfahimmel szex-szelsz, meg jarsz, a beta himmel meg csaladot alapitasz.

teszem hozza, hogy sose volt meg olyan jo pasim, mint a ferjem, szoval en ezt elegge elszurtam;)

2014. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Mert huszonévesen még nem feltétlenül bír nagy értékkel az, hogy egy férfi megbízható, gondoskodó stb. Ilyenkor még az a lényeg, hogy ismert, izgalmas, a csapat középpontja legyen a választott srác.

Félre ne értsen senki, az hogy izgalmas és karizmatikus legyen valaki, a későbbiekben is fontos, csak ahogy egy nő halad előre a korral és rájön, hogy igen babázni szeretnék, akkor már felértékelődnek a legfelül említettek.

És ezt néhány korábban érő srác rosszul éli meg, mondván nem értékelik őket. Lehet, de ez van, ezt éljük most.

2014. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

*letapintják?

*bejegyzést?

*helyesírás, vesszők, központozás?


Nem, akkor sem jó az a pasi, akit lepattintottam 20-on évesen, hiszen volt oka, hogy lekoptattam őt, nem gondolod?:) inkább egyedül haljak meg, mint egy olyannal, mint te.

2014. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1 Én nem akarok felszedni senkit csak kérdeztem erre van az oldal.

2. Nem is ismersz szóval ne személyeskedjünk.

Én se találok ki rólad semmit.

2014. júl. 9. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
szerinted mennyi esze lehet valakinek, akinek ez a fejében megfordul? szóval valamennyire mégis ismerünk:D
2014. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!