Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hoditsam vissza a gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hoditsam vissza a gyerekem apjat, ha masba szerelmes?

Figyelt kérdés
A parom elhagyott mar fel eve,itt hagyott az egy eves gyerekunkkel.Az elso szerelmevel ujra egymasra taltak,es a parom szerelmes bele.A gyerek utan rendszeresen fizet,es keresi is.Allitolag a parom mindig is ezt a not szerette egesz eleteben.Hogy szerezhetnem vissza ot.Ugy hallottam,hogy ettol a notol gyereket is akar,es el is akarja venni.Tolem gyereket sem szeretett volna,es ez rosszul esik.Szeretem ot meg mindig,es nagyon szeretnem ot visszakapni.Segitsetek!!Mit tehetnek??

2014. jún. 25. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha lobotómiát végzel rajta, mert ha szerelmes a csajba akkor nem tudsz mást csinálni
2014. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Csak nem értem miért lett gyereketek, ha nem is akart tőled gyereket.
2014. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, reménytelen. Felejtsd el, ha ilyeneket mond, akkor csak megalázod magad
2014. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na ez most lehet kicsit bunkónak fog tűnni...mármint a könyv címe miatt értem, de szerintem neked is segíthet, és a fordító hibája a cím, mivel ez a könyv nem a szerelemről hanem a szeretetről ír! és ez talán segít megérteni mi a különbség a szerelem és a szeretet között, és ha sikerül alkalmaznod mindazt ami le van benne írva akkor még van esélyed visszaszerezni :) sok sikert :)

a könyv címe:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

2014. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon remenykedem,hogy egyszer visszakaphatom ot...koszonom a hozzaszolasokat,en remenykedem :(
2014. jún. 25. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baj,h feleslegesen. Kérlek próbáld meg reálisan és nem elvakultan nézni a dolgokat. Ami tudom nem egyszerű,ha szeretsz valakit,de ezzel egyszerűen csak magadat fogod kínozni.

Ez a férfi NEM têged szeret,hanem a másik nőt.

2014. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoljatok hogy meg se probaljam?Hogy tudnam elfelejteni azt a ferfit akinek gyermeket szultem? :(
2014. jún. 25. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyi a leírásod alapján teljesen felesleges. Olvasd végig,gondold csak át.
2014. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnam elfelejteni azt a ferfit akinek gyermeket szultem? "


Érdekes, tapasztalatom szerint, ha a nő áll tovább, akkor elég könnyen el tudja felejteni ... :-(

Állj Te is odébb és keress új kapcsolatot, ahol téged szeretnek és nem csak ló helyett a szamár leszel ...

2014. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll... Ezek szerint tudtad, hogy nincs minden rendben mikor szültél neki, szóval akkor minek szültél?? Én nő vagyok, de fölfoghatatlan számomra egyes nők miért gondolják, hogy egy gyerek örökre megláncolja a férfiakat!

A saját érdekedben felejtsd el, mert csak szenvedsz, nem vagy képes új kapcsolatra és a gyereked is megsínyli, ha csak kínlódsz. Sajnos van ilyen, tényleg sajnállak, de nem tudsz mit tenni, nem kényszerítheted, hogy veled legyen, ha nem szeret.

Sok erőt kívánok neked, hogy túl tudj lendülni rajta és ezen az egész helyzeten.

2014. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!