Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy szerelmesek szerettetek volna lenni, de nem ment?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2010. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ahha

17/f

2010. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 martonistifler ***** válasza:
fordítva. nem akartam szerelmes lenni de az lettem. a szerelem nem fejben dől el. vagy jön vagy nem. nem szabad erőltetni.
2010. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen , nem akartam az lenni , de az lettem.

Most az akarnék lenni ,de nem tudok :)

nehéz de ez van ,majd jön, ahogy jön :D nem tudom befolyásolni ezek szerint :D

2010. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hogy nem szabad erőltetni, de szerintem ezt nem is lehet. Mint, ahogy azt sem lehet, hogy ne legyél az...! Ezt nem te döntöd el...ez magától jön...!

Bár én NE lennék szerelmes..., addig örülj, amíg nem vagy az...xD csak bonyolítja az ember életet:)

19L

2010. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
két barátom közül az egyikbe beleszerettem, pedig tudtam, hogy nem szabad... a másik mindent megtenne értem, és ő is nagyon közel áll hozzám, de nem tudok belészeretni : (
2010. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem általában fordítva van...nem akarok az lenni de sikerül
2010. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem ez forditva torténik meg mindég. En nem akarok szerelmes lenni, de mégis mindig az leszek..

17/L

2010. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!