Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebbol folytatas?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg egy lanyt tok veletlenul azota beszelgettunk ismerkedtunk, ugy 2 honapja megy ez mar, minden temarol beszeltunk. Nemreg nagy nehezen osszejott egy tali, ott is vagy 2orat beszeltunk utana beultunk egy moziba. A vegen mondta hogy jol erezte magat meg majd meg megyunk. En azt mondtam neki, hogy okes meg jo lenne 18-a elott valamit csinalni mert sajna akkor elutazom. Azt mondta rendben. Ez volt az elso tali, jol ereztuk magunkat, legalabbis o ezt mondta. Masnap is beszeltunk meg ma is, es megkerdeztem mi a helyzet azt mondta hogy keszulodik mert videkre utazik, megkerdeztem mikor jon vissza, azt mondta 18-an (pont) es 17en lesz anyja szulinapja ott. Pontosan tudja hogy 18tol augusztusig nem is leszek itthon. Lehetseges hogy ez egy utalas arra, hogy nem akar tobbet talalkozni? Meg nem is nagyon tudom eldonteni, hogy minek tart, esetleg tobbet akar vagy csak egy haver a sok kozul es orul hogy megismert... Bar volt egy ket alkalom amikor csak ugy mosolygott, de ezek is mind tobbertelmuek mint az eddigi dolgok. Velemeny? 18/f

2014. júl. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.nem hiszem h leakarna rázni.de ha igen akkor nem tul jo fej hogy nem adja nyíltan a tudtodra
2014. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy 18.-án jön haza. Hol látsz te ebben utalást?
2014. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Abban hogy mondtam neki, hogy akkor utazom el es elott csinalni kellene valamit, o erre igent mondott, meg ha en lennek az o helyeben akkor vagy kicsit kesobb utaznek el, vagy megmondom hogy: "bocsi ez meg ez van de majd bepotoljuk!" Vagy valami hasonlot, es a "nagy nehezen" azt is azert irtam mert multkor lemondta a talit (aznap reggel) indok nelkul, de utana o ajanlotta hogy potoljuk be, csak akkor meg ugyebar meg nem taliztunk es lehet jobbnak kepzelt xd
2014. júl. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!