Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzak meg a páromban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg a páromban? Mit tehetnék, hogy újra visszajöjjön?

Figyelt kérdés

Mit tegyek az önbizalomhiány ellen,hogy legyen?A páromnak van egy nagyon szép ismerőse (lány) akire nagyon féltékeny vagyok.Én úgy érzem elbújhatok mögötte,pedig a párom szerint smink nélkül nem nagy szám és én is vagyok olyan mint ő.


L


2014. júl. 10. 17:21
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint a kérdésben a bizalmat értem (visszajönni)
2014. júl. 10. 17:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat beszélnek vagy mi? Facen is minden nap beszélnek? Honnan tudja, hogy smink nélkül nem nagy szám?
2014. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok kapcsolatban van ez így. Nem feltétlenül önbizalomhiány hanem némi kis aggodalom egy szebb lány ismerős/barát miatt.

Gondolj arra hogy nincsenek egyforma emberek és ez így van teljesen rendben.+ nem ismerheted annak a lánynak az életét. Attól még hogy szép, nem biztos hogy boldog ember. Lehet bizonyos téren neki is meg kell küzdenie az elismerésekért, vagy ő is vágyik egy olyan boldog kapcsolatra mint másoké.

Te figyelj a saját erényeidre, fogadd mindig ragyogó mosollyal a pasid és légy barátságos azokkal is akik közel állnak hozzá.

2014. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!