Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, h ne hűljön ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, h ne hűljön ki a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Már több mint négy éve együtt vagyunk, és még mindig nagyon szeretem. Nem éreztem még ilyet senki felé, és néha rám tör a félelem, h rám fog unni.
2014. júl. 8. 02:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak jelei annak, hogy kihűlőben lenne a kapcsolatotok?
2014. júl. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikrózd tovább
2014. júl. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már nincs meg a részéről az a kezdeti ragaszkodás, és úgy látom, h kissé megszokottá váltak az együttlétek is (úgy érzem).

Kb heti 3x szeretkezünk, és mindig változatos, de félek, h csak nekem az....)

És sokszor én keresem.

Kissé elfogytak a közös programok, randizgatás stb. ...


Bár azt mondja, h szeret, csak sokat dolgozik, és ha ideje adja, igyekszik velem lenni... Ezt el is hiszem, csak szeretném, ha ne távolodjunk el egymástól, ugyanakkor a nyakára sem szeretnék ráülni...

2014. júl. 8. 02:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Több mint 4 éve együtt vagytok, természetes, hogy megszokottabbá vállnak a dolgok,és nincs az a fajta lendület mint a kapcsolat elején. Ez viszont nem jelenti azt, hogy kihűlne bármi is. Szerintem ne görcsölj rá mert azzal viszont már okozhatsz rosszat. Vagy ha nagyon zavar valami, akkor beszéld meg a pároddal az érzéseidet.
2014. júl. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Egy kapcsolat megtartásáért mindkét félnek tennie kell, ehhez egyedül kevés vagy.

Én a helyedben megbeszélném vele ezt, elmondanám, hogy úgy érzem, hogy távolodik és megkérdezném, mi ennek az oka, ő hogy érzi.

A kommunikáció az alapja mindennek.

2014. júl. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!