Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől kattanhatott be?

Figyelt kérdés

Volt nekem egy fiú osztálytársam gimiben, tök jófej volt, meg az osztály bohóca, nagyszájú, haverkodó, állandóan csapta a szelet a csajoknak.

Most volt a 10 éves érettségi találkozónk és alig ismertünk rá, mert egy teljesen összetört ember jelent ott meg, csak ült ott, alig beszélgetett, a régi énjének nyoma sem volt. Aztán mikor kettesben beszélgettünk elmondta és el is sirta magát, hogy még soha nem volt barátnője, testi kapcsolata se senkivel és hogy ninc senkije a szülein kívül, totál be van fordulva nincs kedve élni se.


Most tényleg ez lehet a baja, be lehet ettől fordulni? Én nem tudom, nekem ilyen gondom soha nem volt, de voltam én is szingli, engem soha nem viselt meg hogy nincs senkim. Lehet az ilyen emberen segíteni?


2014. júl. 10. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy hamis énképet mutatott nektek és hogy járt.Tudod néha hiába látszik boldognak egy ember,mert lehet belülről zokog.
2014. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Bugyit akarja ledumálni
2014. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es figyeltél egyáltalán.Egyedül ült a nő ment oda,ha eleve ezzel a céllal megy akkor mást csinált volna.Egy ilyen emberen segíteni lehet,de nem könnyű.1-es voltam.
2014. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a legujabb trukkje, es remenykedik es kis vigasz szexben
2014. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet ettől, hiszen már huszon akárhány éves, biztos sz.ar így neki
2014. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!