Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha egy fiú rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiú rosszul csókol, mert tapasztalatlan akkor az számotokra váló tényező vagy ettől még elfogadnátok és tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés
olyan 20 éves korban
2014. máj. 26. 17:51
 1/6 Froncsi ***** válasza:

Váló tényező?

20 éves korban?

Hogyan jött össze a pár? Nem csokolóztak eddig?

2014. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ugy értem hogy nagyon kedvelik egymást és hogy a csókon bukhat e a dolog a lány részéről vagy ez nem olyan nagy hiba ha valaki rosszul csókol?
2014. máj. 26. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Bukhat, de sok minden máson is, szóval nem érdemes ezen parázni. Csak nyugodtan csináld majd, ne nyálazd agyon, a többi jön majd magától, nem kell aggódni.
2014. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

honnan veszed azt, hogy rosszul csókolsz?

ha szeretek egy fiút, akkor nekem nincs olyan, hogy rosszul csókol. élvezem az ajkait, a közelségét, a vonzalmat, a technika kb. huszadrangú.

2014. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem csak a tapasztalatlanság nem egy vonzó tulajdonság, tudom jól
2014. máj. 28. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:

a tapasztalatlanságot ellensúlyozzák az érzelmek.

aki szerelmes, az csodákra képes szerintem.

2014. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!