Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Gyáva vagyok >. <

Figyelt kérdés

van a suliban egy fiú,aki már hónapom óta tetszik. még soha nem beszéltünk,csak szemeztünk..de egyre többet van ott,ahol én..amúgy a suliban az egyik legjobb pasi,ezért is félek..meg amúgy is eléggé félénk vagyok >.< nemhiszem hogy megfelelnék neki..

szerintetek bejelöljem myvipen vagy iwiwen? és utána felvegyem msnre? segítséég >.<

14L

előre is köszi :)


2010. jan. 7. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
szerintem tanulj a jövőheti törtidogára. ráérsz ribancoskodni majd 16-17 évesen.
2010. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt kértem hogy segítsetek,nem azt, hogy fikázzatok -.-
2010. jan. 7. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
valahol el kell kezdeni.Miért ne felelnél meg neki ha egyszer néz? Lépj te ha ő nem mer
2010. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
és a többi 14 éves ribanc már le is pontozott...
2010. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

gyáva pasi ha szemeztek és nem megy oda hozzád....főleg az 1 hónap után

én 3 nap alatt felszedtem egy csajt akit akkor láttam elsőnek........

16/F

2010. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látásból ismered és legalább már köszöntetek egymásnak, akkor megjelölheted myvipen és iwiw-en. Belegondolva, mivel lány vagy, egy fiúnak nem lenne annyira meglepő ha valaki msn-re is felveszi, elvileg azt is megpróbálhatod (egy lány mondaná ha egy idegen fiú felvenné, Ú mért vehetett fel msn-re? bocs ha tévedek).
2010. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

FELNE VEDD

be se jelöld sehun. ha megteszed, lefog égni az összes hajad. és fájni fog. benne van a tízparancsolatban. a bogarak is megesznek majd. aztán a puniszőrödet. szóval nehogy kezdeményezz mert meghósz. kész. szevasz

2010. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
tessék ezek a gyökerek a 10 parancsolattal riogatnak >.< nehalgass a zsidókra ! csak jelöldbe sztem ne veddfel add meg neki a címed ha érdekled ugyis felvesz !
2010. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk...de ez csak egy tipp, ne legyél gyáva!
2010. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2010. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!