Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg gyáva vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel beszélgettünk arról,hogy mi lenne ha minket is megtámadnának az utcán.

Erre én azt mondtam,hogy elfutnák.

Barátnőm megkérdezte hogy nem is védeném meg?

Ha hazudni akarnék azt mondtam volna neki igen de ez hazugság.

Én elfutnák és remélem ő is elfutna.

Most ez tényleg gyávaság vagy csak realista vagyok?


2010. jan. 1. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
hát haver, egy gyáva féreg vagy. am hány évesek vagytok?
2010. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%
Te nem is szereted a lányt...
2010. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elfutni a legésszerűbb, de ketten, ha a barátnődnek nem megy, akkor bizony védened kell.
2010. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Legalább annyit mondtál volna, te idióta, hogy elfutnátok, nem pedig azt, hogy te futnál el. Még az is jobb egy fokkal ennél.

Komolyan azt mondod, hogy a nőt, akit szeretsz, ha megtámadnak, otthagynád, és magadat mentve elfutnál? És ha magassarkú van rajta? Vagy bármi futást akadályozó dolog?

Igen, gyáva vagy.

2010. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél nyápic menj konditerembe emelni súlyokat, egy 100kilós izomtömegre és a csajára csak nem támadnak majd rá :D
2010. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kés legyen Nálad. Én megőrülök a késekért.
2010. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gyáva vagy, de legalább nem nyiffantanak ki
2010. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Legyen nálad kés, mindig elérhető helyen. Érdemes egykezes zsebkést hordanod, vagy pillangót, mert azt lehet a leggyorsabban "aktiválni". Amúgy igen gyáva vagy.
2010. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hazudtam volna.

Fontos,hogy a lányok,főleg ha a barátnődről van szó akkor biztonságban érezze magát melletted!

A realista most beszarit jelent,szóval ne legyél az :D

2010. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

KÉST NE HORDJÁL!!!!!!!!

Könnyen halálos sebet lehet vele okozni, és ilyen mentalitással nem hinném hogy megtalálnád a helyed a böriben (pontosabban a többiek mutatnák meg neked...)

HELYETTE gázspray, gázpisztoly. Ezekkel nehezebb embert ölni, s kisebb az esélye hogy bajba kerülsz önvédelem miatt.

A barátnőd meg már lehet hogy a múlté, de ha nem mondd meg neki, hogy veszel sprayt, vagy gázpisztolyt és szavadat adod hogy nem fogod magára hagyni.

2010. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!