Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazamenjek Budapestre?

Figyelt kérdés

Egy hónapig Bécsben dolgozom, a barátom otthon van Budapesten. Nem sokat találkozunk, ezért szeretném a hétvégét vele tölteni, vettem jegyet buszra szombatra. Azonban ebben a nagy meccs szezonban sokszor megesett, hogy néztük a meccset, de én meguntam, vagy elaludtam rajta Azért a szombati bronzmeccs engem is érdekel. Kiderült, hogy az egyik barátjával tervezi megnézni, nekem viszont már megvan a buszjegyem.

Azt még tudni kell, hogy tegnap ment haza 3 nap látogatás után, és legközelebb 18-án találkozhatnánk.

Légyszi legyetek kíméletesek, és még véletlenül se ítélkezzetek a kapcsolatunk felett, csak érdekel a véleményetek, meghát unatkozom is, ezért írtam ki a kérdést!

Azt is tudom, hogy ez nem család kategória, de a Szerelem/szex rovatba kevésbé illik bele.


2014. júl. 11. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Te zavarnál a meccsnézésben? Az én párom is a barátjával szokta nézni a meccseket, de általában nálunk, hogy engem se hagyjon egyedül. Mikor még nem laktunk együtt, akkor is sokszor ott voltam én is nála, mikor meccset néztek, pedig engem aztán abszolúte nem érdekel.

Persze lehet, hogy kell neki egy kis egyedüllét is a barátjával, ebben sincs semmi rossz. Beszéld meg vele.

Ha inkább kettesben lenne a haverral, akkor váltsd vissza a jegyet és találkoztok egy hét múlva, vagy látogass meg valaki más, családot, barátokat. Csinálj magadnak saját programot, nem a párod körül forog a világ. :) 28N

2014. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tud róla, hogy mennél haza?
2014. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem váltsd vissza azt a jegyet :)

Ne haljál már meg felnőtt ember létedre pár nap egyedülléttől.

Most meccses időszak van igen- időnként ezt is ki lehet bírni úgy, hogy nem akaszkodsz minden 3-4 nap a nyakába.


Jobban fogja értékelni a közelségedet, ha most ezt kihagyod.

2014. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ö 20
2014. júl. 11. 09:48
 5/9 A kérdező kommentje:
és ´Bécsben nincs hosszú ö
2014. júl. 11. 09:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Tud róla, igen.
2014. júl. 11. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
én tuti nem mennék haza
2014. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. júl. 11. 09:56
 9/9 anonim válasza:
szerintem is kihagyhatod. mennyire komoly a kapcsolat? én is voltam így, külföldi munkán, míg a barátom itthon, mégegyszer nem mennék. 19/l
2014. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!