Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szakitas utan Nem esett rosszul, hogy az exetek vegig azt igergette, hogy sosem fog elhagyni, te vagy az igazi stb? aztan ebbol nem maradt semmi, mert elhagyott.

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
neeem, örültem neki. persze, hogy rosszul esett. :(
2014. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KnightBalazs ***** válasza:
Azt lehet akkor gondolta komolyan de a dolgok megváltoztak. Szerintem hagyd elmenni és hadd ne keljen ezért kersztet hordjon mert neked ígért valamit amit akkor lehet komolyan is gondolt.
2014. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyni kell menni, és keresni mást, aki be is tartja. Fel a fejjel.
2014. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nem ígérte de 7 évig szenvedtem a szakítás miatt...
2014. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ezzel most szembesülsz először életedben, akkor még elég fiatal lehetsz...szóval pár tanács:

1.) Ezt legalább egyszer mindenki átéli életében (a szerencsések tényleg csak egyszer)

2.) Sajna az élet és a szerelem ilyen, úgyhogy nem akarlak elkeseríteni, de még biztos sokszor leszel ilyen helyzetben, úgyhogy szokj hozzá, tanuld meg feldolgozni.

3.) Viszont a sok csalódást megéri elviselni, mert ha megtalálod az igazit, akinek Te is az igazi vagy, az kárpótol majd mindenért :)

2014. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az esett nagyon szårul amikor osszejottunk, mert O akarta, O mondta hogy mukodni fog, majd ra par honappal kijelentette, hogy megsem megy neki. Addigra persze beleszerettem.


20F

2014. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Örültem hogy megszabadultam tőle... én hagytam el.


Más meg nem mondta, hogy én vagyok az igazi, csak a férjem, akivel 4 éve vagyok együtt.

2014. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez van. Utólag már belátom, hogy annyira mégsem volt felnőve a kapcsolatunkhoz.
2014. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó érzés volt nálam.De nem csak az h nem tartotta be amit ígért hanem h az elveit is meghazudtolta.Azt mondta simán lekötné magát ilyen fiatalon mert megéri stb

a szart....Amugy fel a fejjel jön egy jobb :)

2014. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!