Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk bárkivel belemennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk bárkivel belemennek az análba, vagy kell ehhez valamiféle kötődés és bizalom?

Figyelt kérdés
Főleg fiúk véleményére vagyok kíváncsi, de lányok is írhatnak.

2014. júl. 11. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. Nekik mindegy, luk luk. A legtöbbet az sem érdekli, ha a lány nem akarja. Megzsarolják, hogy nem is szerelmesek stb...
2014. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Maga az igény a dologra, az is kell. Mert mi van ha nem is vonzza az egész?
2014. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem alapvetően nem is izgat ez a téma, így nyilván csak is olyannal vállalnám be, aki elég fontos nekem ahhoz, hogy minden vágyát "kielégítsem"
2014. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
persze, minden nőnek jó megdugni a seggét, mert ezzel szét lesz alázva. Utána már mindig belevághatjuk a pofájába, hogy mit pattogsz, szétkúrtam a pi.csád!:D
2014. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vonz mindkettőnket. De őt a legjobban. 1-es igazad van, de azért csak nem akárkié jó...
2014. júl. 11. 11:44
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös te hány éves vagy? Én még egyszer se kaptam ilyen beszólást, pedig régebben is próbálkoztam ezzel.
2014. júl. 11. 11:45
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy nem kaptál, mert akkor tudnák hogy többet nem tennéd meg. De ezt gondolják. :D
2014. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most megkérdezted saját magadtól, kedves kérdező, hogy hány éves vagy ?! xDDDD
2014. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4-est akartam -.-"
2014. júl. 11. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

az análhoz kötődés, bizalom és tapasztalat is kell. Nagyon fontos, hogyha a lány akarja akkor is tudnia kell, hogy


1. nem biztos hogy élvezni fogja, mert egyszerűen testileg nem olyan a felépítése,

2. neki kell irányítania, különben könnyen lehet sérülni. És ő fog sérülni nem te

3. sikosítás


ezt beszéld meg vele, ha te annyira nem akarod.

2014. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!