Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? (leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Na szóval leszbikus vagyok, de még nem történt meg az a bizonyos coming out. Nem is tervezem addig, amíg a saját lábamra nem tudok állni, ugyanis a legrosszabb is benne van a pakliban, mégpedig az, hogy kitagadnak a szüleim.

Na most megismerkedtem egy lánnyal, Amerikában lakik...igen elég messze. Felvetette, hogy kifizeti a repülőjegyet meg mindent nekem csak el kell mennem a repülőtérre és elmenni hozzá. Na már most ez nem ilyen egyszerű, ugyanis mit mondanék a szüleimnek? Biztos, hogy nem engednének el, ha elmondanám, hogy Amerikába akarok menni egyedül. Sosem repültem még, azt sem tudom hogy működik.

A lány kiakadt, hogy nem is akarok találkozni vele stb. De én akarok, de ez nem ilyen egyszerű. Fogalmam sincs mit tegyek. Mondtam, hogy lehetne kicsit megértőbb, aztán bocsánatot kért, de ez a téma még nincs lezárva.

Nem hazudhatom azt a szüleimnek, hogy egy barátomnál maradok pár napig miközben egy másik kontinensre repülök. Az azért durva lenne, bármi megtörténhet. Viszont coming out-olni még nem akarok, túl nagy a kockázat.

Tanácsok? Javaslatok?

20/L



2014. júl. 12. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond neki el őszintén , amit ide leirtál ha akar téged akkor.vár, repűlni meg nem nehéz reptéren elmondanak mindent;-)
2014. júl. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne egyszerűbb, ha ő repülne ide?

miért is nem repül ő?

2014. júl. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fél a repüléstől. Amikor először beszéltünk erről arra jutottunk, hogy majd én megyek Amerikába, pont emiatt. Csak én nem gondoltam, hogy már most rögtön bele akar csapni..
2014. júl. 12. 06:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, oda mész, ahová akarsz. A szüleid miért tagadnának ki? A leszbikusság sokkal elfogadottabb, mint a férfi homoszexualitás. Nem lehet olyan gyökér egy szülő, hogy ne fogadja el a leszbikus lányát.
2014. júl. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hajóval is lehet ám utazni, nem csak repülővel!
2014. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés. Amikor elmondtam, engem is ki akartak tagadni, azóta nyugi van, viszont egy szó nem esik róla. Az én esetemben nem feltűnő semmilyen utazás, mert havonta legalább egyszer külföldre kell utaznom a munkám miatt. Csak azért lakom a szüleimmel, mert kényelmes vagyok. :D De amúgy helyeslem azt, hogy akkor akarod elmondani, amikor már van saját egzisztenciád. Ami pedig a lány félelmét illeti a repüléstől, üzenem neki, mint rendszeresen repülővel utazó személy, hogy sokkal biztonságosabb a repülés, mint bármilyen más közlekedési forma. ;) Nem várhatja azért, hogy te utazz folyton hozzá. Főleg, hogy egy amerikai út nem csak a repülőjegyből áll. Ha érdekel valami ezzel kapcsolatban, akkor írj és elmagyarázom. ;)
2014. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne vállald be, nagyon para. Szerintem is az lenne a megoldás, hogy ő jön hozzád, mint "barinő".
2014. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetségesek a következő helyzetek is:


- nem is nő, akivel megismerkedtél, csak valaki trollkodik veled. Videochaten , Skype-on láttad már?


- Elképzelhető, hogy csak ki akarnak csábítani, és prostitúcióra kényszeríteni. Ilyen eset nemrég is volt, csak angol viszonylattal, ott a (magyar) bandából egy (magyar) nő férkőzött Magyarországon élő nők bizalmába, és csábította ki őket remek állás ígéretével.


Ezeket a lehetőségeket is vedd figyelembe, ne hagyd, hogy elvakítson a szerelem.


30+ leszbikus

2014. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egész sztorit beadhatod a szüleidnek úgy, hogy a leszbikus szálat kihagyod belőle. Előadhatod a történetet úgy, hogy nagyon jó barátnők lettetek a neten.


Csak azt ne csináld, hogy a tudtuk nélkül indulsz el, úgy, hogy senki se tudja majd, hogy hova indultál. Így szoktak ugyanis kezdődni az eltűnt személyekről szóló akták, meg kb. így is végződnek.


Ha elmész, előtte

- tudj meg róla minél több infót (személyes adatok, lakáscím) és ezeket ellenőrizd is le;

- ha fizeti a jegyed, fizesse ki előre a visszautat is;

- hagyd meg az adatait, elérhetőségét, fényképét a szüleidnek;

- külföldön ne add oda az útleveled senkinek, és még otthon csinálj róla egy külön fénymásolatot, amit külön eldugva magadnál tartasz;

- legyen nálad mindig eldugva valami nem kézenfekvő helyen elegendő tartalék pénz.

2014. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Természetesen láttam már skype-on, minden nap skypeolunk, ismerem már elég jól szóval átverés nincs a dologban :)

Utolsó: én is erre gondoltam, hogy talán beadhatnám a szüleimnek a mesét ha kihagyom a leszbikus részt. Viszont így is necces, biztos, hogy egyedül nem engednek el Amerikába :D Amit meg is értek, mert számomra is elég félelmetes nekivágni egyedül egy ilyen útnak.

2014. júl. 12. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!