Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg arról, hogy nem hazudtam, nem csaltam meg? Szeretem, nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz, de nagyon ki vagyok borulva, és szükségem van a tanácsaitokra.


26 éves lány vagyok. Tavaly nyáron jöttem össze a párommal, akivel már nagyon régóta szemezgettünk, csak egyőnk sem lépett. Én előtte találkozgattam emberekkel, de amint Ő belépett az életembe, megszakítottam mindenkivel a kapcsolatot, kivéve eggyel, de vele azért nem, mert lényegében a kollégám, és muszáj vele nap mint nap találkoznom. De a csókon kívül semmi sem volt köztünk előtte sem, utána meg főleg nem!

Így éltünk boldogan, nagyon hamar azon kaptam magam, hogy haza csak fél órákra járok, és minden este ott aludtam nála. Nagy ritkán, mikor hazajöttem hosszabb időre, msn-en beszélgettem ismerőseimmel (így koptattam le egy ismerősömet, csak sajnos-nem sajnos nem tudok bunkó lenni, így finoman próbáltam. Könyörgött, hogy találkozzunk, de nem lett belőle semmi sem.)


Úgy december körül jött egy kisebb krízis a kapcsolatunkban, sokat veszekedtünk, és hol Ő, hogy én pöccentem be agyilag. Akkor mondta a barátnőm, hogy miért nem találkozok egy sráccal, ő is szarban van a barátnőjével, és hátha jobb lenne más felállásban. Ellenkeztem, és nem találkoztam a sráccal, csak a barátnőmmel beszéltük ki a szitut msn-en. Januárban otthagytam a gépemet nála, külön felhasználófiókot csináltam neki, az enyém le volt jelszavazva (nem miatta, hanem a kiváncsi unokahugom miatt). Feltörte. Megtalálta az msn-beszélgetéseket (amit nem tudom hogy hogyan, mert egyszer elállítottam valamit, és nem simán a Dokumentumokba menti a gép),meg a régi képeimet. Aztán este elküldött haza. Rá két napra volt a szülinapom. Összeszedtem minden bátorságomat, írtam egy sms-t neki, hogy "Téged szeretnélek szülinapomra!". Nem válaszolt, így felöltöztem, és 1 órán keresztül az utcájuk elején álltam, hogy mikor jön haza. Jött is. Sírtunk, elküldött, utál, gyűlöl, nem akar látni, aztán mégis... összebújva aludtunk minden áldott este. A szabadidőnk 99%-át együtt töltöttük.


Szóba került, hogy rendesen odaköltözök, most hétvégén vittem volna a tévémet meg a dvd-lejátszómat, és az összes többi cuccomat. Gyereket, házasságot terveztünk, főleg én. Szombaton dolgozott, így én hazajöttem, két órát nem voltam csak itthon, de utána egyből siettem hozzá. Szeretkeztünk egy nagyot, majd ki akart menni cigizni, és én kértem, maradjunk még egy kicsit így összebújva, mert olyan nagyon rossz volt, hogy nem voltunk együtt. Erre ellökött magától, és kirakott.


Azóta kaptam hideget-meleget, olyan sms-ek formájában, hogy mocskos ribanc, dögölj meg, stbstb. Azt hiszi megcsaltam. Pedig nem. Hisz mindig vele voltam!!!


Csak az a baj, hogy a nemi szervén előjött jópár szemölcs, és ő ezt annak tulajdonítja, hogy megfertőztem valamivel. Rajtam semmi nincs. És az a durva, hogy miután összejöttünk, nem sokkal utána jött ki rajta, egy-egy először, de most már elég sok van. Már kistükörrel nézegetem magam, most várom, hogy mehessek a dokihoz, de ha rajtam is lenne, érezném. Csak sajnos ezt nem hiszi el nekem, mármint hogy ez ront a helyzetemen nagyon!

Nagyon tanácstalan vagyok, mert nekem Ő a nagybetűs IGAZI, aki a világot jelenti számomra, és mindenkinél, mindennél jobban szeretem!


Azt mondja, mindenki rólam beszél, hogy hány pasival feküdtem le, hány pasival keveregtem, míg vele voltam. Eggyel sem, csak vele! Viszont van egy olyan csaj, akinek a neve ugyanaz mint az enyém, és a becézésük is hasonló, és neki tényleg a nagyon sokadik pasija van már rövid időn belül, és az a csaj tényleg gáz már. Elképzelhető, hogy esetleg róla pletykáltak, csak az összetéveszthetőség miatt azt hitték, hogy én követtem el azokat a dolgokat, amit ő? (itt pl. olyan hasonlóságra gondoltam, hogy Hanna-Anna, persze nem ezek a nevek).


Kérlek segítsetek, nagyon ki vagyok borulva, és mindenféle túlzás nélkül mondom, úgy érzem magam, mintha kitépték volna a szívemet.


Előre is köszönöm, és bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült.


2011. márc. 10. 00:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Próbálj könyörögni neki.

A kö-csög barátnődet,-aki a megcsalásra buzdított-meg küld el a francba.Átok az ilyen rosszindulatú,sunyi patkány ismerős.

2011. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Könyörögtem most, letérdeltem elé, és elmondtam neki, mit érzek, hogy nincs éjjelem-nappalom, nem eszek, nem alszok rendesen, csakis rá gondolok, és várom, hogy felébredjek ebből a szörnyű rémálomból.

A barátnőm nem megcsalásra csa találkozásra buzdított, de bocsánatot kért, hogy ez nem jó ötlet, viszont ezt már telefonon beszéltük meg... Ezért ennek nincs nyoma!!! :S

2011. márc. 10. 00:15
 3/27 anonim ***** válasza:

Elolvastam végig, de ez tényleg hosszúra sikeredett.


Először is fel a fejjel, ne bánkódj. Menj el a dokihoz, mondjon vlmit aztán bizonyítsd be a párodnak, hogy valóban nem csaltad meg, mert SZERETED.


Ha Ő is szeret elhiszi és megbocsát..


viszont azért durva, hogy milyen hangnemet engedett meg veled.:(

2011. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Akkor le fordítom neked férfi nyelvre.

Találkozó vagy dugás,teljesen mindegy.Nálunk megcsalás mindkettő.

A sunyik meg olyan könnyen kérnek bocsánatot,mint ahogy más jó reggelt kíván 20 embernek.Úgyhogy a barátnőt mindenképp hanyagolnám.


Ha ismered a srác szüleit és beszélsz velük,ez még lehet egy kiskapu hozzá.

2011. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elolvastátok és köszönöm a biztató szavakat. De félek, hogy már nem számít, hogy mit mond a doki...

Szeretem, annyira, mint még soha senkit! Nagyon kiborultam! Én vele képzeltem az életemet. 26 évesen már nem álomvilágban élek. Szóval tudok reálisan gondolkodni, és a szívem ugyanazt mondja, mint az eszem: Ő KELL!!!!! Meghalok nélküle! Sose volt normális családom, de Őmellette ezt is megkaptam, szerintetek megcsaltam volna, ha minden ennyire jó vele???????

2011. márc. 10. 00:25
 6/27 A kérdező kommentje:
Anyukája van már csak meg egy nővére. Anyujával minden nap beszélek telefonon, Ő nagyon azon van, hogy kibéküljünk, de sajnos a párom nem hallgat rá, haragszik, hogy beszélek anyujával. A tesója tud rá hatni igazán, vele pénteken tudok beszélni, megkértem, hogy találkozzunk, és őszintén elmondok neki mindent az elejétől a végéig, és benne van minden reményem!!!!
2011. márc. 10. 00:27
 7/27 anonim ***** válasza:

Mi hiszünk neked, de ez sajnos nem változtat a helyzeteden. Próbálj beszélni vele vlhogy, ha szeret szóba fog állni veled..


sok kitartást kívánok.

2011. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De hogy beszéljek vele? Már mindehogy próbáltam! És nem hagyja, hogy végig mondjam! Ma megkért -vagyis tegnap-, hogy ne keressem többet és nem akar többet látni. A múltkor is ezt mondta, mégis kaptam még két hóanpot belőle!!! Legszívesebben elmennék hozzá, de sajnos semmi értelme nincs. De ha könnyezett és mosolygott, az jót jelent? Illetve annyira nem ellenkezett, hogy megöleljem és adjak egy puszit neki?????

2011. márc. 10. 00:33
 9/27 anonim ***** válasza:

Írj egy búcsúlevelet, amiben mindent leírsz töviről hegyire. Legyél tárgyilagos, amennyire tudsz, ne szépítsd a dolgokat. Írd le, hogy még mindig szereted, de azért nem alázod magad a földig miatta, mivel nem tettél semmi olyat ami miatt kéne.


Hagyd meg a lehetőségét, hogy folytassátok, de csak akkor, ha teljes szívvel tudjátok csinálni.


Sajnálom, ennél jobb ötletem nincs.


26/f

2011. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem azért hogy én itt illúzióromboló legyek, de ha azok a szemölcsök nemi úton terjednek - ezt jó lenne tudni - akkor sanszos hogy kettőtök közül ő kefélt félre nem? És azt hogy ilyen agresszívan ellökött magától is jelezheti, hogy ezzel palástolja, hogy ő talán nem annyira nagyon akarja elképzelni a hátralévő közös életét veled, csak rád keni, hogy igazából a te hibád, mert megcsaltad...
2011. márc. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!