Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek visszataszító egy lány amiatt, hogy fogszabályzója van?

Figyelt kérdés
érdekelne, hogy ez zavaró-e, mert nem tudom, hogy ez mást is érdekel, vagy csak én parázom emiatt...
2010. jan. 7. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

20:34, hogy te mekkora egy tapló paraszt vagy...

mért kell minden fogszabis csajt egy kalap alá venni?..csomó csajt ismerek akinek jobb szájhigéniája van fogszabályzóval, mint egy pár embernek simán, fogszabályzó nélkül...

amúgy szerintem semmi visszataszító nincs benne:)

2010. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

21:53


Sztem meg te vagy a tapló, biztos rátapintott a lényegre.:-D

2010. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem... az én barátnőmnek is fogszabályzója van. S igen aranyos, jól áll neki. Igaz, hogy kicsit vékony, de igencsak vonzóvá teszi számomra. Nem győzöm neki sújkolni, hogy ne legyen emiatt rosszkedvű. A kérdésre visszatérve, egyáltalán nem. Némelyik lánynak kifejezetten jól áll :)
2010. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem a fogszabályzó ami visszataszító lehet hanem ha nem tartja tisztán valaki, de ehhez nem kell fogszabályzó... Amúgy meg az, hogy van azt jelenti hogy foglalkozol magaddal és nem akarsz keszekusza fogakat. Tehát inkább pozitívum. Szerintem max fura lehet ha valaki nem szokta meg a látványát.
2010. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sziaa. Nekem is van, én is állandóan ezen gondolkozok..:/

Egyébként én szeretem, nicns vele bajom, minden barátom azt mondja hogy jó, fiúk is, lányok is, szerintem nem zavaró, ha valaki emiatt baszt@t hát ő a szánalmas..

Úgyhogy csak bátran!:)

Ja és még anyni,hogy sokkal gázabb, mikor valaki takargatja.. Én rengeteget nevetek, állandóan mosolygok, és nem is foglalkozok vele.. csak legyen midig tiszta:)


15L

2010. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!