Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben te hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben te hogyan cselekednél?

Figyelt kérdés

7 éves kapcsolatomnak szerintem most lesz vége,3 évig éltünk együtt.

Ki kell költöznünk a házból ahol élünk,mert útépítés lesz,és kisajátítják a lakást,ami a párom szüleié.1,5 évet laktam anyósékkal együtt,aztán elköltöztünk külön,egy másik lakásba ami a pároméké,ez az a ház amit most kisajátítanak. A párom és a szülei úgy gondolták el,hogy visszaköltözünk oda hozzájuk,de én semmiképp nem szeretnék. Mondtam a páromnak,hogy menjünk albérletbe,nem-e gondolkodott ezen. És azt mondta,hogy nem,ő nem fog másnak fizetni azért,hogy ott lakjunk,és még plusszba más lakására költsünk.Én nem tudok a szüleinél élni,már próbáltam. A kapcsolatom sem a legjobb velük és ezt a párom is mondta,mert tisztában van vele,de viszont azt mondja majd kialakúl. Én hazaköltözöm a szüleimhez. A párom nagyon elhanyagolt engem,reggeltől estig a szüleinél volt mert ott dolgozik,még hétvégén is. Soha nem mentünk el együtt valahová. Gyereket sem szeretne a közeljövőben pedig tudja,hogy én már szeretnék. Nem akar más megoldást sem, csak az van benne,hogy a szüleinél lakjunk,neki ez így jó is lenne,de nekem. :/ Ő 28/F, Én 25/N


2014. júl. 12. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A szüleinél is akar majd megöregedni? 28 évesen azért már nem kellene, hogy estig náluk dolgozzon..

De nem is értem, ha ott volt már ez a közös kis kuckó, akkor értelemszerűen az emberek másikat keresnek, vagy minimum kitűzik célnak hogy mennyi időt töltenek most kicsit otthon, és mennyi idő múlva vágnak bele újra a lakáskeresésbe.. sokan laknak albérletben, nem kell felújítani másnak a lakását, hogy pluszan még arra is költeni kellene, vagy nem tudom mire gondolt...

Kicsit erőltetném ezt az albérlet-vonalat, bár ha ennyire nem lehet otthonról kirobbantani, akkor tulajdonképpen mit is akar, kicsit elfáradt a kapcsolatotok, vagy miért zárkózott be ennyire? Mint aki meg van sértődve hogy el kellett a másik házból mennetek..

2014. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A szülei nagyon hatnak rá, úgy is lehet mondani,hogy ők irányítják. Ők azt mondták,hogy nekünk oda kell költözni,akkor úgy gondolta a párom,hogy a szülei ezt akarják,akkor így is kell lennie.

Mezőgazdasággal foglalkoznak, ezért van ott reggeltől estig, de soha nincs egy szabadnapja sem. Szeretkezni azért nem nagyon szoktunk,nehogy véletlenül is teherbe essek. És most mióta azt mondtam neki,hogy én nem költözöm a szüleihez,inkább haza az enyémekhez,az rosszul esett neki,láttam rajta. De nem tudok ott élni a szüleinél,végiggondoltam már nagyon sokszor,de nem menne.Eddig nem nagyon foglalkozott velem a kapcsolatunkban,de mióta érzi,és tudja,hogy el szeretnék innen menni,mintha kicsit talpalna értem,de miért ilyenkor...:/ Eddig hol volt mikor szükségem lett volna rá...mikor ki kellett volna állnia értem a szüleivel szemben is...

2014. júl. 12. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem túl jók a kilátások... de 28 éves felnőtt férfiról van szó, nem egy pályakezdő önállótlan kisgyerekről! Önmagáért nem képes kiállni, nem hogy érted... meg milyen gyenge indok az, hogy azért nem szeretkeztek, mert nehogy véletlenül teherbe ess? Ilyenről se nagyon hallottam még. Meg kell neki mondani, akármennyire is fáj, hogy vagy összeszedi már magát végre, és döntse el hogy fontos vagy-e neki, vagy egyáltalán tervez-e még valamit, vagy most visszabújt a kutyaólba és otthon savanyodik? Egy 7 éves kapcsolatban már ennél komolyabb előrelépés kellett volna hogy történjen, nem vagytok már csecsemők hogy újra haza kellene futni, maximum ha nagyon keservesen álltok anyagilag és nincs más lehetőség, és kölcsön kérni sem szeretnétek.
2014. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szülei befolyása a legnagyobb baj,és anyagilag is függünk tőlük,mert a párom onnan kapja a havi fizetését. Én is dolgozom. De annyira már ismerem a párom,hogy ő fél megmondani a szüleinek,hogy mi mégsem oda megyünk hozzájuk lakni. Én nem tudok ott lenni,ő pedig nem hajlandó más lehetőségen elgondolkodni.
2014. júl. 12. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az, hogy hagyja magát befolyásolni. Ha nem hajlandó lépni, akkor halott az egész dolog.
2014. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fog lépni tudom,mert már a szüleinél csináltak helyet a bútorainknak. :(
2014. júl. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!