Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Néhány éve van párom, aki egyben a legjobb barátom is. Mindent együtt csinálunk, napi 24 órában együtt vagyunk. Nem zavar ez egyikünket sem, de azért elég gyakran veszekszünk. Néha elég durván, viszont utána mindig dúl a love. Tényleg szeretem (és ő is engem), viszont ő volt nekem az első, és most egyre gyakrabban érzem, hogy szívesen "kipróbálnék más pasikat is". Van is egy srác, akivel megismerkedtem, és egyre jobban tetszik.

Kettős érzés van bennem: szeretnék az új sráccal lenni, kipróbálni, hogy milyen lenne az élet vele, viszont nem szeretném elhagyni a jelenlegi párom, mert rengeteget küzdöttünk a kapcsolatunkért (sok mindenki nem örült neki), sok mindent feladtunk egymásért, amiket szívesen tettünk és nem is bántunk meg. Csak egymásra számíthatunk, és ugye ő a legjobb barátom is. Nélküle teljesen elvesznék, és egyáltalán nem akarom elveszíteni.

Tudom, hogy ez az új sráccal csak egy "fellángolás", ami biztos elmúlik majd, de egyszerűen azt érzem, hogy NEM AKAROM, hogy elmúljon, szeretném, hogy kiteljesedjen. És nem ő az első pasi, akinél ezt érzem a párom mellett

Teljesen lelkiismeret furdalásom van, hogy ilyeneket érzek, de nem tudok mit tenni. Szeretnék engedni a vágyamnak a másik srác iránt. De elhagyni nem tudnám a jelenlegit....Mi a legjobb megoldás?


2014. júl. 4. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy ez az új sráccal csak egy "fellángolás", ami biztos elmúlik majd"


Miről beszélünk akkor? :)

Mindent tudsz.


Max beszéld meg a pároddal, hogy próbáljatok ki valami újat szexuális témában. Mert ez hiányzik neked. Ha ezt megoldjátok, nem lesz vágyakozás az ismeretlen után.

2014. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Az hogy otthagyod a barátod. Már ez is megalázó számára, hogy másokról fantáziálgatsz, miközben "hivatalosan" őt szereted.
2014. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Észre sem veszed hogy már nem szereted vagy nem annyira,veszekedtek,utána dúl a love,ez azt példázza hogy féltek elszakadni a másiktól.De álandó veszekedés mellett nem lesz jó és előbb utóbb vége vagy megsínyli a magánéletetek.
2014. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő: Igen, jelenleg egy fellángolás, de ha tovább folytatom a sráccal a beszélgetéseket, több is lehet belőle.. rajtam múlik, hogy végződik. És nagyon azt érzem belül, hogy többet szeretnék. Eszemmel persze ellenállok:)


2. Kommentelő: Nem a szexszel van a baj... viszont lehet, hogy valóban a szakítás lenne a megoldás, de annyi minden romba dőlne, hogy nehezen tudnám az egészet csak úgy itthagyni. Párom is mondja néha, hogy ez vagy az a lány tetszik neki, néha beszéltünk a "nyitott kapcsolat" témáról is. Ő azt mondja, kipróbálhatom magam másokkal, de tudom, hogy ez csak duma, nagyon fájna neki, azt pedig nem akarom...


Jó hülye vagyok, tudom :))

2014. júl. 4. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát tudod ezt hívják ÉLETNEK! Elég szomorú, hogy így állsz a dolgokhoz...vagy egyik, vagy másik, nehogy már a két szék közül a földre pottyanj...az meg sem fordul a fejedben, hogy ha már többször érezted a késztetést arra, hogy más pasikkal is kipróbáld, akkor talán el kéne engedned a jelenlegit? Esélyt adhatnál arra, hogy találjon egy olyan lányt, akinek nincsenek hasonló vágyai! Hagyd ott a jelenlegit, ne húzzátok tovább egymás idejét...a másik iránti vágy nem fog elmúlni a részedről, legfeljebb idővel titokban megcsalnád...az meg undorító dolog. Próbálj meg önállósulni, nem pedig egyik pasi után, rögtön egy másik nyakába csimpaszkodni!

26/N

2014. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolat a beteges társfüggők / magánykerülők kedvenc kapcsolatfajtája, akik szeretnének fűvel-fával összefeküdni, nem szeretik igazán az aktuális partnerüket viszont kényelmes, hogy van mellettük egy "állandó" személy is a sok jött-ment mellett. Normális emberek ilyenbe nem mennek bele. Mondjuk ahogy nézem akkor szerintem a barátod sincs már annyira oda ezért a kapcsolatért, ha más lányokról magyaráz neked. Szerintem ennek úgyis vége lenne így előbb-utóbb.
2014. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ha ilyen témáról van szó akkor már nincs is szinte szerelem,csak beadjátok magatokna,és féltek továbblépni,inkább görnyedtek ebben a reménytelen kapcsolatban,minthogy bevaljátok magatoknak,de erre rá fog menni az életetek,és ebből lesznek még nagyobb problémák.

2014. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdès: Jobb volt barátként?

Igen: Állítsátok ezt vissza, és jöhet a másik.

Nem: Verd ki a fejedből a másikat.

2014. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes kapcsolatunk van, az biztos, de nagyon jól kijövünk egymással. Mindketten borzasztó féltékenyek vagyunk a másikra, szóval a nyitott kapcsolat nem hiszem, hogy menne... Lehet, hogy szét kellene mennünk, de egyszerűen azt érzem, hogy annyira lelki társak vagyunk, hogy legszívesebben még a pasis ügyeimet is neki mondanám el, miközben odabújok hozzá :D
2014. júl. 4. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát akkor te nemes egyszerűséggel egy egoista dög vagy!

Egoista azért, mert csak azzal foglalkozol, hogy neked mi az egyszerűbb, meg a könnyebb, dög pedig azért, mert még azon túl, hogy más pasikról fantáziálsz, még smile jelekkel megtűzdelve kifigurázod a jelenlegit...

Remélhetőleg visszakapod majd ezt a fajta jóindulatot majd az élettől!

2014. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!