Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne ha más nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne ha más nőnek venne apróságot ti viszont nem kaptok egy csokit sem?

Figyelt kérdés

Bele néztem a beszélgetésébe vesztemre, és volt egy utca bál (mert párom külföldön dolgozik és hetente jön haza hétvégére) és írta a lánynak és küldött képet hogy kapott egy kulcstartót meg egy "kámasutrás" dobókockát.

Nekem nagyon rosszul esik, én szerintem nem fogok megint kapni semmit, mert ez mindig így volt szinte.

Nektek hogy esne?? A nővel nem igazán ismerik "még" egymást.

Ti mit tennétek?? Várnátok és figyelnétek??


2014. júl. 12. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem bizots rosszul, de sztem még várj egy kicsit mi lesz belőle..
2014. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még egyszer ezt elolvasva nagyon gyerekesnek tűnök, ezért elnézést is kérek, csak annyira fáj hogy én nem kapok egy pici dolgot sem, azt mondja nem megy sehová hogy tudjon venni, meg ő nem tudja mit vegyen nekem, de megnéztem a nő előző napon mondta hogy hozzon neki apróságot, és tessék...ő kapott is.
2014. júl. 12. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Más nőknek küld ajándékot,ráadásul "Kámaszutrás" dobókockát,aminek minden oldala egy másik szex pozitura?(tudom,mert nekem is van)


Hát én nem is tudom mi vagy te,ennyire önbizalom hiányos,ennyire szerelmes vagy mifene,de én köszönés nélkül mennék.Illetve mentem is hasonló helyzetben.

2014. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
érdekes figura,másokra költ hozzád meg sóher.Figyelné a fene,ha mindig ilyen kár időt pocsékolnod rá
2014. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kámaszutrás dobókockát??

Lapát, szerintem hagyd , kár vele törődni, szerinted minek ad egy csajnak ilyet? Kipróbálják...

2014. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez durva. Én falhoz állítanám, hogy válasszon: vagy a nő, vagy én... persze ez csak akkor, ha kész vagy egy szakításra is. Ha nem - akkor várj és figyelj, talán lesz valami...

Mindenesetre az én kapcsolataimban ilyenből sose sült ki semmi jó.

2014. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

áh ebbe semmi gyerekes nincs. Meg amúgy ez eshet rosszul, eleve vannak olyan szituációk amikor vannak ilyen-olyan illemek.


Na nem akarok hü de bölcs lenni, 26 vagyok, meg nem akarok a barátod ellen szólni feltétlen, de szóval, van egy pár nő, a munkahelyemen. És nőnapra akartam venni nekik kis apróságot, de az egyikőjüknek nem (mert ő nem volt szimpi). Erre leletem baszva hogy hát ezt baromira nem illik.


Meg voltak még ehhez hasonló helyzetek, de szóval ha körülötted mindenkinek ajándékokat vásárolgat, mindegy hogy csak apróságok vagy sem, neked pedig semmit, hát az azért elég bunkó dolog, hát egyenlőre talán várj, de szerintem ezt neked kell érezni,


én sose értem, mások hogy tudnak ilyenre válaszolni, úgyis neked vannak ott az érzelmeid, most így külső szemlélőként tök más, én se tudom hogy reagálnák. Volt hogy egyszer besértődtem, mert xy beszélgetett valakivel velem meg nem. Most erre hogy reagálnák nem tudom. Azért mondom, hogy ezt úgyis neked kell eldönteni, mert max befolyásolnak

2014. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne légy naiv.Itt nem a kámaszutrás dobókockán van a hangsuly,hanem a kapcsolatod homokórájával.Ha hetente egyszer találkoztok és nem érdemelsz meg egy ....apróságot,akkor ő sem érdemel meg téged.Sokszor nehéz a szakitás ,de még mindig jobb mint a mocskos kötődés.
2014. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!