Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz kellemetlen egy ilyen nyaralás?

Figyelt kérdés
Párommal és haverokkal megyünk együtt. A probléma ott van, hogy jön párom volt barátnője is, aki az egyik lánnyal nagyon jóban van, és ők ketten is akarják, hogy jöhessen. Engem nem zavar, páromban 100%osan megbízom, csak nem tudom , hogy nem lesz e mégis kelemetlen vki számára ez az egész. Mit gondoltok? Pusztán véleményekre vagyok kíváncsi, nyílván nem feltétlenûl lesz bármilyen kellemetlen szituáció, lehet jóban leszek a lánnyal is.
2014. jún. 11. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem érezném jól magam, de ezt neked kell eldöntened. Semmiféle volt barátnővel nem mennék közös nyaralásra, bizonyára kevés bennem az empátia.
2014. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Felnőtt emberek között ez nem probléma. Intelligensen kell kezelni a helyzetet, és nem azon agyalni, hogy "áhh, rajta is feküdt már". A múlt az elmúlt. A jelen meg most van. Kezeld úgy, mint bármelyik másik embert a bandából és kész. Nem véletlenül van veled és nem vele :) És ha jó fej leszel és nem görcsölsz ezen, a párod is boldogabb lesz :) Büszke lesz rá, hogy normálisan tudsz viselkedni. Néhány nő nagyon nem képes erre.
2014. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, akkor ki mást zavarna?
2014. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem zavar az, hogy vele volt együtt anno, tudom, hogy szeret és szinte jobban bízok benne, mint saját magamban :D hanem inkábbamiatt aggódom, hogy hogyan lehet feloldani az esetleges kezdeti feszültséget kettőnk közôtt (már ha lesz), neki nem lesz e kellemetlen velem együtt látni a volt barátját ilyesmi. Ááá olyan hülyén hangzik ez az egész :D
2014. jún. 11. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz az. Az 1. pár perc vagy óra lehet, de én ezen nem agyalnék. Érezzétek jól magatokat és kész :)
2014. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Beszélj úgy a kezdetektől vele, mintha ezer éve ismernéd. Még ha ő rosszul is érezné magát az elején, ezzel tuti feloldod. Ezt csak úgy értem, hogy beszélgess vele, kérdezgesd, mintha egy átlagos barát lenne.

Egyébként meg gratulálok ehhez a gondolkodásmódhoz, én nem lennék rá képes.

2014. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Én rosszul érezném magam az biztos.Maximum ha 90%-ban a pároddal lesztek kettesben,illetve nem nagyon kell kommunikálnod az exével,akkor fogod csak jól érezni magad.
2014. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Párodat nem zavarja, mert ő szeretné ha menne az ex, az exet nem zavarja, mert akar menni, téged nem zavar azt írod, akkor mi a kérdés? Semmi :)
2014. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát engem is zavarna. Főleg, ha sokáig voltak együtt és tudom, hogy jó volt köztük minden. De van olyan exe aki pl nem zavarna, mert tudom, hogy csak fél évig voltak együtt és még kis gyerekes járás volt.

Ők meddig voltak együtt és milyen volt a kapcsolatuk?

2014. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nagyon bizonytalan vagyok, de felmerülne bennem a kérdés, hogy a párom miért szeretné a nyaralásunkon az exét is látni ??
2014. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!