Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés az, mikor rájössz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, mikor rájössz, hogy nem is vagy fontos annak, akinek eddig azt hitted, az vagy?

Figyelt kérdés
Rajta kívül nincs is más potenciális partner jelölt, akinek fontos lehetnél... Szóval úgy érzed egyedül vagy, és mintha kihasználtak volna lelkileg.. Te tudod milyen érzés? :)
2014. júl. 13. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszrol, szar erzes, mas reszrol viszont olyan "megvilagosodtal" erzes :)
2014. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
esz a er
2014. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyszer már átéltem. Hát nem a legjobb érzés, az biztos.
2014. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem használhat ki, mert senkire sem erőszakolhatod rá magad. Egy dolog, ha egy ideig vonzódik Hozzád, de aztán bizonyára történt valami, amiért meghalt ez a vonzalom. Akár te is tehetsz erről, de van, hogy nem. Ez az élet rendje, ilyen az élet. Senki sem okolható ezért. Akármennyire is fáj az egónak.
2014. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, meg amikor verseket meg perverz dolgokat küldözget, utána elmondja melyik lányba szerelmes és megkér, hogy segíts neki. Szerintem ilyen lehet egy tökön rúgás...
2014. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kur.va szar.. Faj, csalodott vagy, hulyenek erzed magad.. Es faj. Ja azt mar irtam.
2014. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2szer is megtapasztaltam. Meghaltam belul. Bar en egy 14 es egy 5 eves legjobb baratsagnal csalodtam ennyire :')
2014. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kimondhatatlanul rossz,ez az amit soha nem lehet megszokni.
2014. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet szavakba foglalni...olyan mintha egy milliárdos egyik napról a másikra mindent elveszít és óriási tartozása lesz...lehet nem a legjobb példa de talán ebben a pénzközpontú világban megértik sokan...

21F

2014. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem éreztem, hogy kihasznált. Inkább csak nem értettem a dolgot. Hittem is meg nem is, hogy kosarat kapok, mégis léptem. Lehet, hogy valahol sejtettem, és csak a továbblépéshez kellett. De akkor nem tudom, hogy kerültem vissza ugyanabba a spirálba ugyanazzal a sráccal. Egy kicsit talán hülyének érzem magam. Talán saját magamat sikerült átvernem.

Amúgy nem vagyok depressziós meg semmi, csak elmerengtem. Elég aktuális kérdés, jó, hogy most kicsit kiírhattam magamból, köszi :)

2014. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!