Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a barátom és én 11hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunkat 2 hónap távkapcsolattal kezdtük, aztán 7-8 hónapig kb együtt laktunk. Az élet sajnos úgy akarta, hogy most május közepe óta megint távkapcsolatba vagyunk. 2 hét múlva hazajön és itthon lesz velem pár hetet. Közben keresi a megoldást, hogy közelebbi országba jöjjön dolgozni, ahonnan hetente vagy kéthetente haza tudna járni hozzám. Közös lakást akar, gyereket, eljegyzést. Valahogy néha már nem érzem már annyira őszintének a beszédeit, mintha csak néha megszokásból mondaná az érzéseit, a terveit. Nem beszél már olyan kedvesen velem, hanem ingerültebb. Én néha úgy gondolom, hogy távolodunk egymástól, a szerelem mintha picit alábbhagyott volna, és én kicsit homályosabbnak látom már az olyan szépen eltervezett jövőképünket. Magam miatt is, mert én nem akarok folyton egyedül lenni, már most soknak érzem ezt az időt ami eltelt külön. Magamba is érzem, hogy lehet, hogy már annyira nem ragaszkodok hozzá olyan szorosan és rajta is ezt érzem. Sokszor nem tudom eldönteni, hogy csak túlkombinálom és saját magamból indulok ki, hogy már annyira ő nem szerelmes belém, vagy tényleg így van. Ha rákérdezek, azt mondja ugyanúgy szeret, mint eddig, de nem érzem olyan őszintének Néha úgy érzem, hogy nagyon hiányzik, néha abszolút nem, és néha tök mindegynek érzem mi lesz velünk. Ez normális, hogy ilyen helyzetben ennyire hullámzanak a gondolataim? Olyan mintha megszoktam volna az életem nélküle. Dolgozok, barátnőzök, elvagyok... ennyi... Abban biztos vagyok, hogy a távkapcsolat nekem nem pálya. Ha hetente-kéthetente hazajárna, az még beleférne... Normálisak az érzelmi ingadozásaim? Neki miért nincsenek?
2014. jún. 27. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Számomra alapból a távkapcsolat sem normális dolog.

Lehet lepontozni, mert ez a véleményem. Irigykedni is lehet, hogy én másféle kapcsolatok híve vagyok.

2014. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem irigy rád és senki nem fog lepontozni, kösz, hogy nem arra válaszoltál amit kérdeztem :)
2014. jún. 27. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban az időszakban van a kapcsolatotok, amikor már nem olyan felhőtlen a szerelem, és jobban előtérbe kerülnek a nézeteltérések, és azok a dolgok, ami miatt nem működne a kapcsolatotok. Ez előbb utóbb bekövetkezik. Szerintem kell még egy kis idő, hogy meglássátok, hogy mennyire tudtok kitartani egymás mellett. És ezt beszéjétek meg, hogy neked meg neki mik az elképzelései. Vagy lehet, hogy most is tudod már, hogy tényleg vele szeretnéd-e leélni az életedet. Lehet, ő is tudja már. Leeht, ő jobban tud kötődni hozzád. És te többet nyújtottál a kapcsolatotokban mint ő. Lehet, hiányérzeted van, mert a személyisége nem olyan, hogy még mindig maga mellett tudjon tartani. Sztem ezt kell mérlegelni. Nem tudom, mennyire hasznos ez. Én is hasonló helyzetben vagyok, és így érzem, ezért vannak ilyen ingadozásaim.
2014. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!