Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan birkózzak meg a hiányér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkózzak meg a hiányérzettel egy távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akinek volt, vagy esetleg távkapcsolatban él, akkor az le tudná írni, hogy hogyan "kárpótolta" a párja hiányát, esetleg miket csináltatok, hogy együtt érezzétek magatokat, vagy tippeket is elfogatok, hogy mit hogyam:D köszönöm szépen

2014. jún. 30. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyen, de az semmiképp nem segít, ha otthon begubózva várod, mikor ír, vagy hív éppen.

Nekem sokat segítettek a barátaim, programokat szerveztem velük, eljártam otthonról, eltereltem a gondolataimat, amikor épp nem tudtunk beszélni, hogy a hiányára ne gondoljak. Amikor meg épp tudtunk kommunikálni, maximálisan rászentelem a figyelmem.

2014. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én teljesen bekattantam. Sajnáltam magam 1-2 hónapig, aztán erőt vettem magamon és elkezdtem sportolni, így kijött a feszkó és még jobban is néztem ki. Jó döntés volt, mert végül különváltunk :/ Nekem nem működött, akit én szeretek, azzal reggel együtt szeretek kelni, beszélgetni, kávézni ..jövőt tervezni és este együtt feküdni, így normális. Kivéve, ha pár áthidalható hónapról van szó.
2014. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én kerestem egy hobbit, ami leköt és eltereli a gondolataimat, és ez a sport lett ( most ezt úgy képzeld el, h kissé dagi voltam, most egy hajszállal vagyok a kockahas előtt). Tényleg segít és mivel nagyon ritkán találkozunk így van időm fejlődni és utána mindig látom a pasim meglepődött szemeit. Vagy beletemetkezem a tanulásba, amit utálok, de muszáj lekötnöm magam.
2014. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ment a zöld kéz:3
2014. jún. 30. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyi, Cicc, nem tudom, mit jelent Nálad a távkapcsolat, mi 35 km-re lakunk, hetente látjuk egymást, ez megy már 2 és fél éve:) Türelem és bizalom kérdése. Vannak kegyetlen időszakok, de ha elég erős köztetek a szál, túl lehet élni.

21/L

2014. júl. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A srác Londonban lakik, én meg Pesten. Szerintem eléggé távkapcsolat kategória:)
2014. júl. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!