Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiút ennyire megviselhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiút ennyire megviselhet egy szakítás?

Figyelt kérdés

Szóval elég furcsa a helyzet mert igazából rendes fickóról beszélünk de a csaj kidobta. Megváltozott és most meg már a fiúkhoz vonzódik...:( Annyira megviselte a szakítás, hogy szerintem meleg lett. Bár tagadja, de nagyon furcsa és a csajok nem érdeklik...

A másik haverom is hasonlóan járt..Őt is kidobták és most teljesen megváltozott. Ő egy férjes asszonynál próbálkozott, de kikosarazta a nő és annyira megváltozott, hogy csak mesét néz, alszik, eszik...de még (és nem vicc) a szorzótáblát is elfelejtette :( Annyira visszafejlődött, hogy nem igaz..Szóval ennyire megviseli a férfiakat egy nő elvesztése?



2014. júl. 13. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs!
2014. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ennyire nem kéne

esetleg,ha nagyon labilis lelkileg

2014. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy viseli meg, na jo valamelyiket biztosan, de az en exem konkrétan leszarta az egeszet.
2014. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Ha vki tényleg hetero, akkor ha egy csaj szakít vele attól nem lesz meleg. Egy hetero undorodik a saját nemétől. Vagy legalábbis nem vonzódik hozzá.

Tehát aki ilyen dolgot csinál (egyszer fiúval egyszer lánnyal) az biszex.

2014. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Azért ez már túlzás. Jó oké hogy lelkileg valaki ennyire ki van borulva hogy szinte nem érdekli őt semmi, de ez azért enyhe túlzás. Az aki meleg lett valószínű az volt eddig is csak el nyomta magába és ezért volt nővel együtt. Ezeknek a konkrét hátterét úgysem fogod megtudni mert nem mond el semmit és valószínű sok igazságot ő sem tudna elmondani!


A barátomat is megviselte a szakítás amikor a volt nője kidobta. Hosszú kapcsolat volt 4 éves és nagyon szerették egymást. A barátom mesélte hogy nagyon nagy szerelem volt nagyon szerette azt a lányt. De a csaj kidobta őt mert már nem szerette, és a barátom akkor majdnem 1 évig olyan mély lelki depresszióba esett hogy szinte semmihez nem volt kedve, elfelejtett ő is dolgokat, szinte semmivel nem törődött és ahogyan teltek, múltak a napok, hónapok, egyre jobban leépült és ő is felejtett el nagyon sok dolgot. De aztán végül túllépett mindenen és egyre jobban kezdte össze szedni magát, új munkahelyet is talált mert a lelki állapota miatt a régi helyét is elvesztette ami igaz nem volt túl jó hely de ott is egyre több hibát vétett, és sok mindent elfelejtett megcsinálni és ebből ott bent is elegük lett. Amikor megtalálta a jelenlegi helyét akkor ismerkedtünk meg, mert egy műszakban voltunk és én tanítottam be őt a munkára. Akkor elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, kérdezősködtem felőle és szépen lassan derültek ki ezek a dolgok. Én akkor levettem hogy szakítás van a háttérbe és egy nagy szerelemnek ért véget nála, mert a férfiak többségét is megtudja viselni egy szakítás. Engem is megviselt de hamar túlléptem rajta mert voltak barátaim akikre támaszkodhattam és ugye a barátomnak nem voltak barátai legalább is olyanok akiknek eltudta mondani bánatát. És ez volt a legnagyobb baja. Főleg hogy egy nagyon kedves, aranyos, és érzékeny emberről van szó.


De ahogyan kitudta engedni a fáradt gőzt egyre jobban visszatért a régi önmagához én meg akkor kezdtem el belé szeretni. Már régóta együtt vagyunk, már nem szereti a volt barátnőjét, mert derültek ki róla további dolgok és már szinte utálja őt, de tudom jól hogy szép közös emlékei vannak a kapcsolatáról amiket sokszor elmesél nekem, és tudom hogy hiányzik neki, de ő olyan fajta aki inkább a jelent és a jövőt nézi és látni rajta hogy időnként visszakalandozik a múltba de inkább az ottani hibákat idézi fel hogy legközelebb ne kövesse el újra azokat a hibákat, meg a mi jövőnkért is nagyon sokat tesz!.

2014. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én 28 nap járás után 7 évig voltam depressziós (szerelmi bánat + magány, nem tudom hol volt a határ a 2 között de a 2 együtt 7 évig tartott)

pedig 14 évesen volt a kapcsolat...pár napja lett vége a rossz érzésnek, szerencsére nem lettem meleg, csak nem akartam párkapcsolatot mert rettegtem a csalódástól és nem volt elég önbizalmam...

21F

2014. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiakat ugyanúgy megviseli mint a nőket egy szakítás ha szerette!

Èn is szakítottam már ,nem lettem leszbi és nem is akarok az lenni.

A felsorolt két fiú esete nem tipikus egy szakítás után...sőt!

2014. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!