Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok velemenyt vagy sajat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok velemenyt vagy sajat tapasztalatot kerlek! Letezik ilyen srac?

Figyelt kérdés
Szerintettek letezik olyan fiu aki szeret es huseges? es ha egyszer megcsal vagy folyamatosan csal az elobb-utobb kiderul? es ha egy pasi neha megbant(mind pl elmegy barba akkor is ha en felek hogy megcsal de biztosit arrol hogy nem) attol meg szerethet ?

2014. júl. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van párom,nem megyek nélküle bulizni,én nem érzem jól magam nélküle! Ha meg másra van szükségem elmondom neki,megcsalni nem csaltam meg eddig sem senkit,és ezután sem fogok! Nekem sem esne jól fordított helyzetben...
2014. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr. Truth ***** válasza:

Én hüséges vagyok és szeretem a párom külömben össze sem jönnék vele...

De ezért vagyok szingli... ha bunkó f**szkalap lennék akkor lenne nőm :)

2014. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szerettem a párom és más nőre nem is tudtam nézni, de úgy tűnik, hogy neki nem voltam megfelelő. Létezik olyan srác, csak pont minket nem vesznek figyelembe a csajok, mert nem mászunk bele a szájukba rögtön.
2014. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki tud szeretni... mint én.
2014. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja ez így van. Engem is elutasítottak , aztán a lány összejött egy ilyen swag b**ival.
2014. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!