Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen örültséget csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen örültséget csináltatok már hogy bebizonyitsátok a párotoknak mennyire szeretitek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek bizonyítani? Vagy érzi az ember vagy nem. Ha utóbbi, én arról nem tehetek. A szeretlek szót sem mondom sokszor. Egyszer mondtam, majd szólok, ha változott a véleményem.
2010. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat amit később megbántam? 14 éve elvettem feleségül.
2010. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyonnn nagy!!

:-)

2010. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D:D


Én úgy értem,hogy szerenádot adtatok vagy bármi ilyen romantikusat :D

én sajnos össze vesztem a barátommal,és most egyfolytába azt hajtogatja szerinte én már nem szeretem,pedig nagyon szeretem,és nem tudom hogy bizonyitsam be,mert találkozni sem tudunk.... mert nyári szünet van..és ez hosszú történet mért nem tudunk találkozni,csak gépen beszélünk! Szeriintetek mit csináljak?

2010. júl. 11. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
nekisétáltam egy oszlopnak xD vettem neki rózsát olaszban.. meg minden hülyeség xd
2010. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék hozzá titokban, mármint úgy titokban, hogy nem tud róla. Mondjuk anyujával megbeszéled hogy mész hozzájuk, de nem mondhatja el a Párodnak! Aztán elmész hozzá, útközben veszel neki valami kedveset (pl. Szamosi marcipánból van az a szív alakú, én mikor a barátomtól, azt nagyon kedvesnek és romantikusnak találtam, ő is), aztán elmész Hozzá, nagy boci szemekkel beállítasz, és mondod hogy bocsánatot kérni jöttél, nagyon szereted! /Mondhatod még azt is, hoyg nem akartad megbántani./ Odaadod neki amit vettél, átöleled, megcsókolod! Kissé naív, de nekem bejött (:
2010. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó ötlet lenne,és meg is csinálnám,csak nem vagyok jóba az anyukájával..pont hogy ő áll nagyrészt közénk!! :(
2010. júl. 11. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, akkor mondjuk mikor beszélgetsz vele neten, akkor tereld valami olyasmire a témát, ahol nem feltűnő az a véletlen megejtett kérdés, hogy x nap otthon lesz-e, és akkor nem beszélsz anyujával, és biztos lehetsz benne hogy otthon lesz-e.

De ez mondjuk nagyon rossz, hogy anyuja közöttetek áll! Anyujának mi baja van Veled?

2010. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ő tipikusan az az anyuka aki úgy van vele hogy ő az én fiam és nem adom másnak....soha egy rossz szót nem szóltam...ő is kedves személyesen csak a hátam mögött elhord mindennek és ott rug belém ahol csak lehet!!! :/
2010. júl. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!