Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hátrány ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hátrány ha a fiú szakmunkás?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen nekünk csa szakközepes kell
2014. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elöny :)
2014. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem van egy sajátos felfogásom, miszerint a diploma lányoknak való.
2014. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért előny mert ha festő akkor kifesti a szobád?:D
2014. júl. 13. 20:31
 5/14 C0r3 ***** válasza:
68%
"A diploma a lányoknak való" :D Ahhoz grt. A diploma azoknak való, akiknek van annyi eszük,kitartásuk, hogy összehozzák. Ez meg mindenképp tolerálandó. Sok sikert a szakmunkással! ;)
2014. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem hátrány, hanem közömbös. Nem nagyon van olyan helyzet vagy helyszín, ahol potenciális partnerként ismerhetnék meg egy szakmunkást, így nem tudok erről véleményt mondani. Annyi az esélye, mint hogy egyszarvút találok, és arra sincs tervem, mi lesz.
2014. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ramcsiii ***** válasza:
100%

Szerintem a mai világban..lehet jobb dolgod lesz,kimehetsz akár külföldre is,festő is mindig kell..

Manapság már jobb,mint egyetemekre járni,mert nem biztos hogy normális állást kaphatnak,akik éveken át tanultak!

Én szakács vagyok,lány..nekem pl mindig lehet munkám..Amig van ember,kell hogy egyenek is :D

2014. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 4. szakmám van! Az felér majdnem egy diplomával!
2014. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5


Nem kell megsértődni! :) Mint írtam ez csak az én véleményem. Szerencsére nem úgy lesz, ahogy én gondolom.

2014. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.
2014. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!