Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek én még boldog ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek én még boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés
160cm vok 70kg nekem ez már jó, formás vagyok viszont mivel 28kg fogytam lóg egy kicsit a mellem, combomon is picit laza a bőr, fenekemen 28 éves nő vagyok. Szerintetek ha nem lesz pénzem plasztikára így is lesz férfi aki fog szeretni és ismerkedjek? mert eddig csak szexet akartak tőlem maximum :(

2014. júl. 13. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen nem volt plasztika, még is eléldegéltek az emberek.

Fogadd el magad. A világ akarja azt, hogy érezd szarul magad, mert az jól jön a zsebének ...

2014. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindig sexet akarunk mind1 hogy nézel ki ,nincs veled baj szerintem
2014. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz esélyed, rengeteg mód van plasztika nélkül is a bőr visszaállításának nézz utána és hajrá . Ne add fel könnyen csak mert most nem olyan amilyenek akarod hogy legyen tegyél érte!
2014. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. júl. 13. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget fogytál, biztos nem kis munkával! Gratulálok! És te is gratulálj magadnak, ne görcsölj tovább! Itt az ideje, hogy jól érezd magad a bőrödben (még ha nem is olyan feszes, mint szeretnéd). Kezdj el boldog lenni egyedül, és hidd el, csatlakozni fog hozzád valaki. Legyen mosolyod, bátorságod és bizalmad, aztán kialakul. A rossz tapasztalatok ellenére ne írd le a férfiakat. 28 évesen nem plusz kilókon vagy bőrredőkön fog múlni, hogy szeressnek.
2014. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismerem a helyzetet igazából. Másfél hónap alatt fogytam 15 kilót, azóta már szedtem vissza kicsit, mert közel 170 magas vagyok és 49 kiló voltam. Nekem inkább az rontott az esztétikámon, hogy csíkos lett a bőröm. Node, azóta is az. Zavar is, mert kit ne zavarna, amikor ezeregy szebb lány futkározik odakint, főleg, hogy 21 éves vagyok.

Tudom magamról, hogy szép vagyok, mert többnyire kapok visszajelzést, stb. De ettől függetlenül ugyanúgy zavarnak a striák. Igen műtét nélkül eltűnni nem fog. De állítólag az edzés segít feszesebbé tenni a bőrt is. Meg ettől függetlenül, a kisugárzás számít. Ha a nő úgy öltözik, amiben jól érzi magát és előnyös az alkatához, akkor megnő az önbizalma. Mindenkinek vannak szépséghibái. AMennyire az ember tud segít rajtuk, de amin nem tud, azon meg igyekezzünk túltenni magunkat.

Férfi mindenképp akadni fog, olyan akit nem fog zavarni, akit az arcod, vagy más szép, vagy épp formás testrésezd elvarázsol majd és aki elfogadja, azt az apró hibát, amiről nem tehetsz.

2014. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!