Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso nagy szerelmednel szerettel jobban valakit?

Figyelt kérdés
En nem tudom elkepzelni, hogy tudnek barkit annyira vagy akar jobban szeretni..
2014. júl. 14. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
a kutyámat ,nem vicc
2014. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, a kutyamat en is :D
2014. júl. 14. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
IGEN !!!!! Mégpedig a vőlegényemet ,gyermekem édesapját ! Nagyon oda voltam az első nagy szerelmemért 3 évig ,17-20 éves koromig . Aztán változtak a dolgok .. Akkor felejted el igazán az első nagy szerelmet ,amikor jön valaki az életedbe aki igazán nagy hatással van rád !!! Így volt nekem is . Belecsöppentünk a párommal egy más életébe 21 évesen és rájöttem ,hogy az amit korábban éreztem nem is volt A (!) nagybetűs szerelem ,hanem egyfajta kamaszos rajongás . Nekem a vőlegényem a nagy SZERELEM , a MINDENEM :-) . Olykor eszembe jut xy ,mi lehet vele ,de ennyi ! Egy emlék maradt a régi életemből .
2014. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy szerelem volt nekem az első, 3 évig tartott. De utána volt olyan pasit, akit jobban szerettem. Ez sok éve volt, de mai napig azt mondom ő volt életem legnagyobb szerelme. Ő a 3. pasim volt életemben, és a 2. szerelmem.
2014. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsót.
2014. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem.
2014. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Még 17 évesen iszonyatosan szerelmes lettem egy lányba. Totál bele voltam zúgva, el sem tudtam képzelni, hogy valaha bárki másba szerelmes legyek. Aztán persze jött a pofára esés, "csak barátok", stb. Jó ideig éreztem, hogy hasonló lányt soha nem fogok találni.

Aztán egyszer csak találkoztam a "tökéletes" lánnyal. Szinte mindenben passzoltunk egymáshoz, még a hobbink és érdeklődési körünk is 99%-ban azonos volt. Ő volt a tökéletes szerelem... pár hónapig. Aztán vége lett, én meg összetörtem, hogy biztos, hogy nem találok még egy lányt, akivel ennyire összeillünk, és akit ennyire tudnék szeretni.

Jó ideig tényleg nem is találtam olyat, aki annyira megfogott volna. Volt utána még egy nagy szerelmem, ami egy évig tartott, arra tényleg azt hittem, hogy az a tökéletes szerelem, persze annak is vége lett. Aztán jött a mostani kapcsolatom, amiről elsőre még azt sem feltételeztem, hogy kapcsolat lesz. Szép lassan alakultak az érzelmek, míg végül ott tartunk, hogy már az esküvő is szóba került. Persze, ez még odébb van jócskán, de ő már erről álmodozik. :) Nem úgy kezdődött, mint a többi, az iszonyat nagy lángolással, hanem folyamatosan alakultak az érzelmek a felszínes tetszéstől kiindulva odáig, hogy most már tényleg ő "az igazi".

Ezt csak azért írtam le, mert a "nagy szerelem" bizony könnyen lehet, hogy múlandó. Olyan meg egyszerűen nincs, hogy egy csődbe ment szerelemnél ne legyen jobb. Ha egy kapcsolat tönkrement, az nyilván azért történt, mert már nem működött. Ennél pedig biztos, hogy van jobb, nagyobb szerelem, csak ugye az ember hajlamos a múlton keseregni, és túlságosan az elveszített lehetőségekhez kötődni.

2014. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hat en az elso szerelmemet meg mindig nem tudtam elfelejteni, s nagyon szar erzes... azota mar volt baratnom de vele nem ereztem ugyanazt...
2014. júl. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!