Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A barátommal az utóbbi időben zátonyra futott a kapcsolatunk. Kiderült, h kijárkál egy másik lánnyal is a hátam mögött. Állítólag csak beszélgetni, de ugye ezt cska ők tudják...Pár hétig eltűrtem, gondolván, h megváltozik, de nem történt semmi így ott hagytam!

Azonban lehet, h terhes vagyok! Az utolsó együttlétünkkor nem védekeztünk és a menstruációm is késik 5 napja. Sose szokott ilyen sokat késni, max 1-2 napot! A terhességgel nincs bajom, mert örülnék a babának és az abortusz szóba se jöhetne. Tudattam a volt párommal az állapotomat, amire először kiborult. A munkatársai előtt telefonba elkezdett velem ordibálni, h az ő nyakára ne akasszam rá a gyereket, mert neki ilyen fiatalon még nem kell (mindketten 21 évesek vagyunk), h ad pénzt és vetessem el,mert ő nem fogja fizetni a gyereket. Tudtára adtam, h nekem nem kell a pénze,se a támogatása. Ezzel letettük a telefont. Aztán újra felhívott higgadtan, h ha tényleg terhes vagyok, akkor ne aggódjak, együtt felneveljük stb,mert h ő nem fogja elnézni,h valami más pasi kezébe legyen az ő gyereke. Én visszautasítottam az "ajánlatát", mert azt gondolom, h ha eddig más lányhoz járkált mellettem, akkor ne a lehetséges terhességem miatt akarjon már velem lenni. Tudattam vele, h ennek a kapcsolatnak vége, én nem akarok tőle semmit, menjen a másik lányhoz és engem még csak ne is keressen. Ilyen viselkedés és beszédek után nem érdemli meg ezt az "ajándékot" ha esetleg tényleg állapotos vagyok! Szerintetek jogos a hozzáállásom?


2014. júl. 14. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos és én is így viselkednék,igazad van. Csak a gyerek miatt ne legyen veled,azzal megkeseritenétek a saját életeteket,amennyiben nem működik, Azt viszont ne felejtsd el,hogy ha bármi gondod van,segítség kell,jogosan fordulhatsz hozzá és élj ezzel.
2014. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd ha anya leszel akkor lehet megbánod ezt a döntést...a gyereknek apa kell! szóval ezt is mérlegeld szerintem...és beszéld meg az apjával hogyan látja a dolgokat...


21F

2014. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

+ A terhességem nem is biztos még! Most meg ha bejelentem neki, h téves infó, akkor megint fogja űzni ugyan azokat a dolgokat, amiket eddig? Megint fog járkálni más után, ahogy eddig? Ilyen kapcsolat nem kell:) Ha eddig nem tudott mellettem kitartani, akkor ezek után sem kell!

Felhívott előbb mézes-mázos hanggal, h valamelyik nap eljön hozzám és elmehetnénk ide-oda, de mondtam neki, h nem békülés céljából erre letört. Mondtam neki, h én csak abban az esetben vagyok hajlandó békülni, h ha az én szemem láttára mondja meg a csajnak, h befejezték a találkozgatást! Igaz, még ez se bizonyítana sokat,de jobb mint a semmi... :)

2014. júl. 14. 14:05
 4/6 A kérdező kommentje:
2# Ha látni akarja akkor majd eljön hozzá és meglátogatja! Ilyen férfire h támaszkodjak, aki mellettem máshoz jár el? Miben változtatna egy gyerek? Semmivel:) Egy gyerek is ugyan úgy "megszokássá" és természetes dologgá tud válni egy embernek, akár csak a kapcsolat és ugyan úgy, gyerek mellett elkezdhet megint eljárkálni máshoz! Köszönöm, de abból nem kérek!:) Eleget bizonyított szerintem így is!
2014. júl. 14. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerinted mi tartja össze a legtöbb párkapcsolatot 10-20-30-40-50-60 évig? A közös gyerekek és a család. Persze, hogy megváltozott a hangja annak tudatában, hogy terhes vagy.


Ugyanakkor ha az vagy, neked is választanod kell.

Vagy vele leszel és hárman fogtok együtt lenni a kicsivel.

Vagy elhagyod, de akkor ne is követelj rajta sose semmilyen pénzt, gyerektartást.

2014. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is kovetelnek tole semmit :) de ez.majd eldol ha kiderul 100%ra
2014. júl. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!