Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feláldoznád a párkapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldoznád a párkapcsolatod a modellkedésre? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy már régóta szeretnék modellkedni, minden adottságom meg is van hozzá. Tavaly behívtak egy castingra, ahol mondták hogy teljesen megfelelnék, viszont pár centit fogynom kéne és sportolnom. Ma már ezeket teljesítettem és kész lennék hogy visszamenjek, viszont ez azzal járna hogy több hónapokat kell külföldön lennem időközben pedig lett egy párkapcsolatom ami lassan 1 éve tart. Barátaim nem nagyon vannak, akik közel állnának hozzám a családom pedig mindig itt lesz nekem, így egyedül a barátom aki miatt elgondolkodok hogy belevágjak-e. Nagyon szeretem, ő a lelkitársam, barátom minden egyben aki mindig mellettem áll így szinte képtelen lennék elengedni. Mit tehetnék így, a jövőmre gondoljak vagy a jelenben ragadjak le? Volt már valaki hasonló helyzetben? Esetleg hogy a távkapcsolat mellett döntöttek?

2014. júl. 14. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
ha olyan jó a kapcsolatotok, azt a pár hónapot távkapcsolattal is kibírjátok
2014. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ramcsiii ***** válasza:

Igen ahogy az első irta..szerintem is.

Ne áldozd fel egyikez sem..Meglehet biztosan oldani hogy havonta 2-3 alkalommal találkozzatok,akár..

2014. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint: távkapcsolat, vagy maradnék. Nem tudnám megbocsájtani magamnak, hogy itthagyom azt, akibe szerelmes vagyok, és viszont szeret, számít rám.
2014. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon sok olyan pár van a Földön, akiknél az egyik fél gyakran van távol rövidebb-hosszabb időre a munkája miatt. Nem kivitelezhetetlen, úgyhogy egyiket sem kell választanod/eldobnod. Ha emiatt szétmentek, akkor pedig eleve nem volt egy túl érett kapcsolat.
2014. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A szépséged csak csökkenni fog az idő folyamán. Vagy neked a modellkedés a karriert jelenti? Azt hiszed abból fogsz megélni? Ha ez kérdés számodra, akkor sajnálom a barátodat. Nekem nem kéne ilyen lány.
2014. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Viszont ha rámenne a kapcsolatod, egy életen át sóhajtoznál, hogy mi lett volna ha...
2014. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem!De modell sosem akarnék lenni!
2014. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül ez az célom, hogy majd egész életemben ebből szeretnék megélni, csupán ha már megvan a lehetőség akkor miért ne. Szeretném magam kipróbálni , ha még nem is jön össze legalább világot látni. Fiatal vagyok még, előttem az élet, ez pedig egy esély. Ha meg nem próbálom meg, idősebb koromban lehet azon fogok gondolkodni, mi lett volna ha...
2014. júl. 14. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy ő hogyan áll a kérdéshez.. tudna-e várni rád hónapokig otthon. Látszik, hogy komolyan gondolod a modellkedést,de tegyük fel pl szétmentek, te modellkedsz és folyamatosan utazol, és sehol nem töltesz mondjuk 1-2-3 hónapnál több időt, akkor hol lesz barátod?
2014. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amelyik kapcsolat nem bír ki pár hónap távollétet, az nem komoly kapcsolat.

Vagy más megfogalmazásban: amelyik kapcsolatot pár hónap távollétért képes lennél csak úgy eldobni, az nem komoly kapcsolat.

2014. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!