Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Vélemény? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Vélemény? Miért nem szereti egy fiú, ha mindig megköszönöm neki, hogy felhív? :D

Figyelt kérdés

Ez nekem teljesen természetes..jön magától..:)

Mert örülök neki,hogy gondolt rám a barátom,felhívott és beszélhettünk pár percet.

Miért veszi rossz néven,ha mindezt megköszönöm?



2014. júl. 14. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy idióta.

Bocsi de jobb ötletem nincs :P

2014. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. Én örülnék, ha valaki értékelné, hogy rendszeresen hívom. :)
2014. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ez miben nyilvánul meg? Leszid, ha megköszönöd?
2014. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű dolgod van ha nem szereti,hogy megköszönöd akkor ne köszöndd meg.

Köszi,hogy hívtált én is szoktam mondani.Annyit tesz hozzá,hogy nincs mit:)

2014. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg kérdés, hogy hogyan reagálja le...

Mert ha durván szól érte, hogy "nincs mit megköszönni rajta", vagy ha csak kedvesen reagál, hogy "Szívem, ne köszönd meg", azért sok mindent elárul róla... Különben meg ha már egy ideje együtt vagytok, lehet, hogy tényleg nem kellene úgy csinálnod, mint egy ismerőssel, aki megígérte, hogy hívni fog, és fel is hívott...

2014. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Dehogy,nem szid le,nem szól be durván!!

Csak elmondása szerint nem szereti h megköszönöm. Mert szerinte ez természetes,amit nem kellene minden egyes alkalommal megköszönni..

2014. júl. 15. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat amenniytben telefonalok a csajommal meg is orulnek ... Ha megkoszonne hat szerintem idegesito es kicsit unalmasnak tartja
2014. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!