Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan térhetne vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan térhetne vissza az életkedvem?

Figyelt kérdés
22 éves hétköznapi srác vagyok, dolgozok már 2 éve de amióta dolgozok és nem járok iskolába azóta párkapcsolatom alig volt. Nincs hol és nem is tudok ismerkedni mert amióta dolgozok barátok,ismerősök eltűntek így nincs kivel,kikkel elmenni szórakozni,bulizni mint annak idején :/ Netes társkeresés meg egy kész katasztrófa nálam mert ha nagy nehezen visszaírnak akkor el is beszélgetek jól az adott lánnyal de miután fb elérhetőség csere megvolt az után nem is fűzik a szót velem, minden egyes szót ki kell húzni belőlük. Munkahelyemen meg 40-50 éves korosztállyal dolgozok, igen csak magam alatt vagyok és rossz kedvem van napról napra hogy nincs senkim és nem is látok ebből kiutat... Teljesen elment már az életkedvem,nem találom értelmét az életemnek, valakinek esetleg valami tipp vagy segítség hogy lehetne ezen változtatni?

2014. júl. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom vannak vakrandik is. Próbálkozz azzal.
2014. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is többnyire ugyanezek a problémáim.:S:S Nekem sincsenek barátaim, barátnőőm még nem is volt ismerősök havereok sincsenek, én is dolgozok egy grában hogy tudjam kifizetni a főiskolát, de csak ilyen c.gányokkal, meg 30-40-50 évessekkel dolgozok, akik tanulatlanok is szóval otts e tudok ismerkedni a munakehylen, barátnőm sincsen, nagyon nehéz a mai világban ismerkedni plána még megfelelni is. Tehát nekem ugy néz ki a napjaim jelenleg: Dolgozok 12 órát éjszaka vagy nappal hazamegyek alszok visszamegyek vagy ha nem dolgozok iithon ülők vagy sportolk de ez nam ad már életkedvet nekem sem. 22/f Írj ha gondolod aztán megbeszélhetünk valami bulit, valahol együtt könnyebb elmenni meg ismerkedni csajokkal mint egyedül.
2014. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nagy városban élsz, mert vidéken vagy kisebb városokban - mint ahol én élek -, ott nagyjából ismer mindenki mindenkit. Nagyvárosokban tényleg nehezebb baráti kört találni, de én azt ajánlanám neked, hogy biztos van olyan dolog ami érdekel. Tánc, Foci, Kosár, Zene stb stb. és egy ilyen társaságba belépni, ahol emberek közt vagy. Kezdésnek ez jó. Lehet megismersz 1-2 valakit, akivel jóban leszel, és később hozzácsapódsz a baráti köréhez.
2014. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!