Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm? Előzményeimet nézegeti mindig

Figyelt kérdés
hazudozik nekem hogy ő tud mindenféle programot amivel visszatudja keresgélni hogy én miket nézegetek.Nem találna semmit de szerintem beteg csak?

2014. júl. 14. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,de azt mondom,hogy ez nagyon nem normális.

Miért vagy még vele?

2014. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mert szeretem...:/
2014. júl. 14. 22:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem addig menekülj, amíg még lehet... ez a nő egész biztos, hogy nem normális.

megszabja, hogy hányra érj haza? :D mert ha nem arra mész, hanem mondjuk 1 órával később, akkor mi lesz? földhöz veri magát és elkezd hisztizni? na ne röhögtess... :D

2014. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle nagyon gyorsan. Ez idővel csak rosszabb lesz!! Mi az, hogy megmondja, mit csinálhatsz? Nem az anyád, hogy megmondja, hányra érj haza... És jó lenne, ha felkeresne vmi szakembert, mert ez nem normális viselkedés, vmi kezelés jó lenne neki.
2014. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezdi el google fordítózni azt amit külföldi lányismerőseiddel beszélsz, addig nincs akkora gond.. (és igen ezt komolyan mondom)
2014. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!