Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig normális szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális szakítás után keseregni? És mikor kell orvoshoz menni a problémával?

Figyelt kérdés

Durva szakításom volt januárban, előtte lelkiterror, stb. ment. Zaklatott a srác utána, kicsinált teljesen idegileg.


Az oké, hogy eszembe se jut azóta a szex, vagy az ismerkedéstől is kiráz a hideg, de mennyi ideig normális még, hogy elkap a sírás napközben, vagy hogy álomba sírom magam esténként?


Vagy csak türelmetlen vagyok magammal és majd lesz jobb?


Mikor kell orvoshoz fordulni ezzel?


27L



2014. júl. 13. 14:46
1 2
 1/16 Misa-chan55 ***** válasza:

Azert sirsz mert szereted vagy mert tortent egy vagy tobb olyan rossz dolog ami megmaradt benned?

Ha az utobbi akkor az ilyen traumaknal tudnak segiteni a dokik, es nem normalis szerintem.

Ha az elobbi akkor az ismerekedes jot tenne.

2014. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj segítséghez, ha érzed, egyedül nem tudod feldolgozni.
2014. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de orvos? túldramatizálod! Időveszteség volt az előző kapcsolatod, de tudod milyen volt a rossz, már csak az ellentétét kell megtalálnod. Optimistán állj hozzá. Mosolyogj, felejts, tanulj, ismerkedj.
2014. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is kelleni fog valamilyen segítség.. Elobb megprobalom egy pszichologussal.
2014. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

elsőnek: Nem azért, mert szeretem. Kb. hetente érzem még kicsit a hiányát. Hanem azok miatt, amiket tett velem, ellenem, ahogy bánt velem, amiket át kellett vele élnem (csak egy laza példával élve, külföldön dolgozott, mentem volna hozzá (alsóhangon 500 ezrem benne volt az útban) és 3 nappal előtte lemondta, mert "már nem érez úgy" és ez még nem a legdurvább eset, a zaklatások durvábbak voltak, a fenyegetések is).


Most úgy érzem, hogy nem tudom feldolgozni még, de nem tudom, mennyi időt kell adni magamnak, sosem éltem még át ilyen szörnyű dolgokat, eddig egy aranykalitkában éltem tulajdonképpen. És most félek, hogy ilyen a világ.


Azt elfogadom, ha nem lesz többé kapcsolatom, mert nem vagyok rá már képes, de az rossz, hogy néha az utcán ökölbe szorul a kezem és bekönnyezem, ha feljön egy-egy emlék. (pedig dolgozom+eljárogatok, nem ezzel van a gond)

2014. júl. 13. 14:58
 6/16 A kérdező kommentje:
orvos alatt pszichiáterre gondoltam, esetleg valami kedélyjavítót felírna, vagy pszichológusra, ha a bölcsész segítség is elég, bár abban nem hiszek annyira.
2014. júl. 13. 14:59
 7/16 anonim ***** válasza:
mi volt 500ezred az utban amikor repulojegy 30e forint. :D
2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez az élet próbája. Azt kívánom találd meg a boldogságot valaki mással aki elfeledteti veled a rosszat. Ezt tanácsolom inkább. Most magadba vagy roskadva, mert rossz volt miatta. Ne engedd, hogy ő nyerjen. Ha lecsúszol fel kell állni. Legyen tartásod!
2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8: nekem is vehetnél egy jegyet CA-ba 30-ért:) de legyen inkább 300 és egy hónapra mentünk, a szállásokat, belföldi repjegyeket még számold hozzá:) de köszönöm, felvidított ez a poén.
2014. júl. 13. 15:06
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es: ez szép, aranyos gondolat, de akkor mi a válasz a kérdésemre? nem fogok új kapcsolatba kezdeni, ez 100%-ban kizárt, nem szeretnék senkit átverni.:)
2014. júl. 13. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!