Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy tud müködni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tud müködni egy párkapcsolat? Illetve nektek eddig hogy müködött?

Figyelt kérdés

Én álatlában ha megismerkedek egy lánnyal 3 szempont szerint pontozom a fejembe:

1.Külső/kinézet/kisugárzás/megjelenés/öltözködés és minden ilyen egyéb

2."Passzolás" avagy pl ugyan az a stilusa mint nekem, hasonlóak az elvei stb.

3.Kémia (bár ez vmennyire függ az előző kettőtől) egész egyszerüen van köztetek valami már az elejétől kezdve.


(10es skálán pontozom)

A leghosszabb kapcsolatomban valahogy igy voltak:

1. 8/10

2. 3/10

3. 8/10

Ugyebár attól függetlenül hogy nagyon ellentétesek voltunk relativ sokáig tartott.


2014. júl. 14. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Az elsonél

1:6

2:8

3: 8

Màsodiknàl

1:5

2:4

3:8

Jelenleginél

1: 8

2:8

3:7

2014. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

és mégis a leghosszabb kapcsolataid meddig tartottak?


komolyan ilyen gyökérségeket nézel? pontozod a másikat? mégis mit vársz, ezek után működnie kellene a kapcsolataidnak?

2014. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Németország - Brazília 7-1
2014. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem anélkül is tökéletesen működik a kapcsolatom, hogy kategorizálni, címkézni akarnám. Lehet azért, mert emberrel vagyok, nem pedig valami árúval, amit osztályoznom kellene.
2014. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jönnek majd ilyen válaszok :D Hát őszintén szólva csak saját magamnak pontozom őket összehasonlitás képpen, nyilván nem mondom el nekik sőt senkinek xd
2014. júl. 14. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak nekünk. És ezt így leírod vagy hogy?

Csak azért, mert nekem még az is állatira nehezen megy, hogy két embert így össze tudjak hasonlítani, pláne, hogy nem ugyan azokkal ismerkedek mindig. De biztos velem van a gond.

2014. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem irom le mondom hogy csak a saját hülyeségem :D Asszem az igy jártam anyátokkalból indult az egész pontozás de ott csak egy összesitett pontozás volt aztán én a hülye fejemmel szét bontottam :D
2014. júl. 14. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:

egyetlen szempontot kell figyelembe venni

tetszik-e a másik, vagy sem

ha nem, akkor nincs miről beszélni

ha igen... akkor sincs mit bonyolítani:D


Kérdező! Te az én pontozásom szerint 8/10es vagy... a gyökérségi pontlistán...

2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék pontszámokat kiosztani, még ha akarnék se, még viccből se, mert egyszerűen képtelenség egy embert számok szerint kategorizálni...

Azt tudom, hogy a párom külsőre nem épp az esetem, de mégis szeretem, és mivel szeretem, már szépnek is látom. A belső tulajdonságai pedig a külső jegyeit is szeretni valóvá és széppé teszik.

A stílusunk meg az elveink meg a szokásaink egymáshoz simulnak szépen lassan, csiszolódunk mindketten, és a kémiával sincs gond, mert kívánjuk egymással a szexet, és amikor csak lehet, kihasználjuk az ágyat... meg mást is :)

2014. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :)
2014. júl. 14. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!