Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van valami oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami oka annak, hogy egy nő csak a se-veled-se-nélküled típusú kapcsolatokat vonzza?

Figyelt kérdés
Szép arcú, jó alakú nő vagyok, kedves, megértő vagyok és elég okos is. Nem vagyok unalmas, az ágyban is kifejezetten jónak tartanak és tartom magamat is. Nagy igényeim nincsenek, igényes, átlagos férfiakkal kezdek. Mégis folyton olyanokba boltok, akik nem nem tudják mit akarnak, nem mernek/akarnak elköteleződni. Féltik a szabadságukat. Vajon velem lehet valami gond, hogy bevonzom őket, vagy csak rosszkor kezdek rossz korosztállyal? 23/N
2014. júl. 15. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a te korosztályodban keresgélsz (vagy + pár év), akkor valószínűleg az a baj. Sok pasi nem keres még komoly kapcsolatot olyankor.
2014. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem a korosztály a gond hanem rossz mentalitásúakat fogsz ki...én pl 21 éves vagyok és egy életre keresem a párom...de ismerek olyan 40-est akit nem érdekel a holnap egész életében a mának élt...céltudatos érett gondolkodású férfit keress magad mellé :) és megfelel neked minden fontosabb szempontból :)


21F

2014. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Inkább olyan 25-28 között szoktam keresgélni, mivel úgy gondoltam, hogy ők komolyabbak már. De nem úgy tűnik. :/
2014. júl. 15. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 ismét:

ez nem korfüggő :) jobban ismerd ki a partnereidet mielőtt összejössz velük...

2014. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!