Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na mi legyen azzal a medencéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mi legyen azzal a medencével? Elég rossz döntést hoztam.

Figyelt kérdés

A barátnőmnél lakom egy ideje.

Na az a helyzet, hogy beruháztunk 15-ért egy ilyen bestway medencére. Mivel kellett hozzá klórtabletta is, klóradagoló meg fólia is olyan 20 körül jöttünk ki.


Na én azért vettem meg, mert gondoltam így nem kell messzire mennünk a kánikulában ha le akarunk hűlni egy kicsit. Én fizettem ki.


Na most jön a para:

A barátnőm nővére ilyen punk. Nem vagyok túlságosan jóban vele, de mivel itt lakom nem nagyon adtam okot nyílt konfliktusra, most viszont elég gyakran használja a medencét. Sőt, most idejár az új barátja is és mivel most lett meleg még nem tudjuk mire számítsunk, de valószínűleg egész nyáron itt fognak a medencében hawaaiozni a barátjával.


Én egyébként azért vettem meg, hogy a barátnőmmel leginkább kettesben lehessünk benne és ha valaki bele akar mászni kérdezze már meg azért és néha mondhassam már, hogy most ne. De mondom, itt hawaaioznak közben én kb csak egyszer voltam bent a medencében és kicsit megalázó hogy normálisan meg se volt kérdezve.


Bontsam le, adjam el. Szóljak rájuk, osszuk meg? (én fizettem ki), kérjem, hogy fizessék ki a felét, mi legyen? Mert ez nekem nem tetszik.



2014. jún. 29. 17:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Most az is kérdés, hogy ha tönkremegy a medence mi lesz, mert nyilván ezek nem fogják kifizetni. Én meg megrövidültem 20 ezer forinttal amiből azért 4-5 fürdőhelyre el tudtunk volna menni a nyáron kettesben a párommal.
2014. jún. 29. 17:59
 2/9 A kérdező kommentje:
Legszívesebben lebontanám inkább és eladnám, minthogy szétmenjenek az idegeim.
2014. jún. 29. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
ezért ne bontsd le vagy add el, csak beszéld meg velük hogy ne akkor használják, amikor ti akarjátok
2014. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, az nem zavar, hogy használják, de könnyen tönkremennek ezek a medencék. Ha egyszer csak leereszt vagy elkezd szivárogni mi lesz majd? Kidobhatjuk csak mert nem tudtak rá vigyázni? (nem is volt érdekük)
2014. jún. 29. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ingyen laksz ott?
2014. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát cserébe újítgatom a barátnőm lakrészét, rezsibe is beleadunk.
2014. jún. 29. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
meg fogják hamar unni
2014. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párodat, hogy beszéljen a nővérével, mert ez téged zavar. Nyilván nem az, hogy használják, hanem az, hogy meg sem kérdezik, vagy akkor vannak ott, amikor te szeretnéd használni. Biztos megfogják érteni :)
2014. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
öncs bele valamit! ha ki hulik az összes hajuk ès kiütèsesek lesznek többet tuti nem mennek bele! :D ès csak a tietek lesz!
2014. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!