Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta a fiúbarátaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a fiúbarátaimnak barátnője van, teljesen el vagyok hanyagolva. Nagyon rossz helyzetben vagyok, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem is van pasim, de ő nem hanyagolja a barátait. A fiúbarátaim mindig nekem panaszkodtak, amikor nem volt nőjük, mindig mindent együtt csináltunk. Ok, hogy most több időt vannak a nővel, de az MINDEN idő és nem TÖBB. Már szinte az sms-ekre se válaszolnak. Teljesen egyedül érzem magam, volt még néhány haver, meg barátnő, de azok is kimentek külföldre. A pasimnak meg fontosak a barátai, így nekem pont egyik se jut, se odaadó pasi(abban az érteemben, mint a barátaim), de haverok. :(

2014. jún. 30. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Lecumiztassalak?
2014. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért pasikkal haverkodsz amúgy?
2014. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért pasikkal? Mert nem birom elviselni az állandó rinyát a lányok részéről, meg az irigykedést, meg a hisztizést, hogy jaj, hasonló a pólód, ezért utálni foglak. De mondom, lányok akikkel jóban voltam, most kint vannak külföldön(ja és mellesleg még velük is volt néhány vita, míg a pasikkal SOSEM)
2014. jún. 30. 11:49
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pasi és csaj között nem lehet igazi barátság (Ha van is, akkor az már tovább konvertálódik szerelembe), ezért sincsenek vitáitok gondolom. A viták elkerülhetetlenek egy ilyen közeli kapcsolatban, mint a barátság, ha csak haverkodásról van szó, hol inkább nem mondják meg az őszintét, csak bólogatnak, egyszerűbb ezeket elkerülni.

Nyilván mivel most jól megy a soruk, nincs már szükségük egy lelki szemetesre, és gondolom a csajok sem néznék jó szemmel, ha olyan sokat lógnának veled, mint régebben.

Inkább foglalkozz a pasiddal!

2014. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Ok. haverkodjunk.- Hány éves vagy? Hol laksz?
2014. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Olyanok véleményére van szükségem, akik szintén ilyen szituban vannak. Gondolom, nem lehetsz több 15-nél, vagy csak nagyon beszűkült a látásmódod. Fiúkkal nőttem fel, szinte mindig velük barátkoztam, nem most fogok ezen változtatni. Velem a csajok mindig kib...sztak úgyh bocsi, de inkább nem kérek a női barátságokból. És igenis, van barátság. A barátnőikkel meg teljesen jóban vagyok, nincs féltékenykedés, mert ők felérik ésszel, hogy ez nem több, mint barátság. A haverjaimmal van a baj, akik bepapucsosodtak. A pasimmal meg foglalkozok eleget, ne aggódj, de amikor ő is a haverjaival meg a barátnőivel van, akkor?


Utolsó, a régieket akarom visszakapni, nem újakat szerezni. Na meg, gyk-n... nahh...

2014. jún. 30. 12:38
 7/16 anonim ***** válasza:
pedig pont azt kéne, keress új barátokat. igen, azért foglalkoztak veled, mert csaj vagy, és nem volt másik csaj, akivel tudtak volna őszintén mindenről beszélgetni, de most hogy van, már nem kellesz.... ez egy ilyen dolog
2014. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

21 vagyok. Nem tudom miből szűrted le, hogy 15 lennék.

De ahogy látom, nem vagyok egyedül a véleményemmel.

2014. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Más más értékrend, van aki számára a kapcsolata elsőbbséget élvez a barátaival szemben. Főleg ha friss a kapcsolat. Szerintem ne erőltesd magad, ha eljön az ideje, meg fognak keresni, ezt igazán rájuk bízhatod. Gondolom az gyötör hogy a párod többet van a haverjaival mint veled, teljesen jogosan érzed magad rosszul emiatt, de azzal semmi nem fog megoldódni hogy revansot veszel és ráakaszkodsz a te saját fiú haverjaidra...
2014. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
akkor az én pasimnak miért nem változik az értékrendje? ez nincs rendjén. a barátság szent dolog.
2014. jún. 30. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!